Vastu talve ilu ja tervist salongist “Leto”

Vastu talve ilu ja tervist salongist “Leto”

Külastades ühes ilusas kohas Tallinnas Kadriorus asuvat ilusalongi “Leto” tunnete, et teid võetakse vastu nagu kodus – hubaselt, rõõmsalt, meeldiva muusika saatel, tass kohvi või teed. Kogemustega oma ala professionaalid pakuvad teile kõrge kvaliteediga teenindust ja teenuste mitmekesisust.  LETO ilusalong pakub kõiki teenuseid, mida vajab kaasaegne moodne, enda eest hoolitsev naine: kõige keerulisemad soengud ja lõikused, küünte-service (maniküür, pediküür, küünte paigaldus), juuste paigaldus, ripsmete paigaldus, kosmetoloog, massaaž, spa ja palju muud. On olemas lisateenus hilisele külastajale (infot võib saada telefoni teel).  

Külastades ühes ilusas kohas Tallinnas Kadriorus asuvat ilusalongi “Leto” tunned, et Sind võetakse vastu nagu kodus – hubaselt, rõõmsalt, meeldiva muusika saatel, tass kohvi või teed. Kogemustega oma ala professionaalid pakuvad kõrge kvaliteediga teenindust ja teenuste mitmekesisust. 

LETO ilusalong pakub kõiki teenuseid, mida vajab kaasaegne moodne, enda eest hoolitsev naine: kaunid soengud ja lõikused, küünte-service, juuste paigaldus, ripsmete paigaldus, kosmetoloog, massaaž, brasiilia depilatsioon, spa ja palju muud. On olemas lisateenus hilisele külastajale (infot võib saada telefoni teel).

Iga naise unistuseks on pikad ilusad ripsmed. Peale ripsmetuššide ja koolutamise on olemas ka selline protseduur nagu ripsmete pikendamine. See protseduur võimaldab ka kõige tagasihoidlikumate ripsmete puhul saavutada ajakirja kaanetüdruku hurmava pilgu. Nende ripsmetega võite nutta, ujuda, päevitada, saunas ja solaariumis käia. Pikendamise protseduur on täiesti valutu ja seisneb selles, et kunstlikud ripsmekarvakesed kleebitakse spetsiaalse tõrva baasil loodud liimiga ükshaaval loomulike ripsmete külge. 

Naistel on tuhandeid viise, kuidas veetlev välja näha, üks võimalus selleks on kaunis soeng. Möödunud sajand tõi profijuuksurite käsutusse keemilised lokid ja kvaliteetse värvimissüsteemi. Käesoleval sajandil aga ilmus uus oma põlvkonna vääriline ilutehnoloogia – ainulaadne juuste pikendamise protseduur. Juuste pikendamine võimaldab stilistidel kliendi juukseid pikemaks muuta, teha juukseid paksemaks, mängida nende värviga ilma neid tegelikult värvimata, parandada tehtud vigu, vahetada tuhmunud ja rikutud juuksed läikivate ja tervete vastu välja. Selle teenuse tõeliselt ainulaadsed võimalused muudavad juuksuri naisklientide silmis lausa võluriks.

Kaunite küünte saamiseks on mitmeid võimalusi, küünte pikendamisel geeliga on oma eelised. Geel hüpoallergiline materjal, geelküüned näevad loomulikud välja. Kui soovite välja näha tagasihoidlik, kuid peen, siis sobib teile kergem ja lihtsam küünekaunistusstiil. Kui aga soovite inimesi üllatada, siis pakuvad meistrid teile välja suurejoonelisema disaini, mis ei jää kindlasti kellelegi märkamatuks.

Massaaž – iidne tervise liitlane. Massaaž aitab paljude haiguste ja probleemide puhul. Neuroosid, depressioon, kroonilise väsimuse ja närvilisuse sündroom on väga hästi ravitavad teatud liiki massaažide abil. Samuti saab massaažiga suurepäraselt vormida figuuri. Meeldivad aistingud ja lõõgastus, mida tekitab massaaž, on samuti protseduuride tähtsaks osaks. Saate proovida erinevaid massaažiliike.

Seda kõike ja veel palju muudki, mida saad lugeda siit, pakub Sulle ilusalong “Leto”.
Ja rõõmustage, buduaarikad, teile on sooduspakkumine salongi poolt, mille kohta info leiad siit, kiirustage!