Versace tegi šokolaadi

Kõik, mis seondub väheselgi määral toiduga, on nüüd Hollywoodi kuumim hitt. Eva Longoria avas restorani, Paris Hilton tõi turule uue joogi… Ja ega Donatellagi alla jää. Kõmuline, kuid glamuurne Donatella Versace on äsja loonud luksusliku šokolaadi.

Kahjuks küll pole see šokolaad mõeldud söömiseks kõigile. Kättesaadav on luksuslik maius vaid neile eliitidele, kellel on kutse „Versace Chocolate & Champagne“ üritusele. Tegu on jällegi Donatella loodud eksklusiivürituste sarjaga, mis leiavad aset vaid valitud Versace poodides USAs, Hiinas ja Euroopas.

Esimene avaüritus toimus 18ndal detsembril Versace Fifth Avenue poes, New Yorgis. Külalistel oli võimalik mekkida isuäratavaid Versace logoga šokolaade, rüübates peale parimat šampust. Ka pakutav šampus oli Versace-nimeline ning seda leidus kolme tüüpi. Iga tüüp käis kooskõlas erineva šokolaadiga, et selle peenet maitset veelgi rohkem esile tuua.

Üritustel pakutav šokolaad on valmistatud meister šokolaadivalmistaja poolt. Tegu on erinevate šokolaadisortidega, mida ühendab peale pressitud Versace logo. Šokolaadi ehib Versace moemaja märk, milleks on Medusa pea ning kreeka sümbolid.

Donatellast veel niipalju, et tema on naine, kes pärast Gianni Versace traagilist surma moemaja elavana hoiab. Gianni eluajal oli tema põhitööks suhtekorraldus. Ta meelitas Versace kampaaniatesse kuulsaid supermodelle, fotograafe, näitlejaid ning lauljaid. Pärast Gianni surma võttis Donatella üle peakunstniku ameti. Muuseas, Gianni ei surnud mitte kõrvavähki, mida ta raskelt põdes, vaid tema eluküünla kustutas hoopis mõrtsukas. Donatella jätkas Gianni stiili, kasutades voogavaid kangaid, kontrastseid ja hullumeelseid värve. Siiski muutis ta loomingut veidi leebemaks ja naiselikumaks.

Tänaseks on Versace areng märgatav- on mindud vallutama lisaks rõivaturule ka kõikjale mujale. Nimelt on nüüd võimalik osta lisaks Versace riietele ka ilutooteid ja ehteid, sisustada maja Versace mööbliga, kasutada isegi maja ehitamisel Versace seinaplaate. Kel soovi, võib puhata ka Versace hotellis, Austraalia kuldsel liivarannal.

 

/Toimetas: Liisa Ennuste/