Victoria Beckham Armani pesukampaanias

Victoria Beckham koorib end riietest paljaks - vähemalt osaliselt - Giorgio Armani jaoks.

Victoria Beckham koorib end riietest paljaks- vähemalt osaliselt – Giorgio Armani jaoks.

Moemaailmas on uus pommuudis, millest juba kõik kurjad keeled räägivad: pärast edukaid kampaaniaid David Beckhamiga on Armanil tulnud uus idee kaasata pesureklaamidesse ka Victoria Beckham. Moeikoon hakkab poseerima Armani naistepesu reklaamplakatitel, mille pildistavad tuntud fotograafid Mert Alas ja Marcus Piggott.

Piitspeenike Victoria väidab, et kampaania jaoks ei ole paremat aega kui hetkel. “Aasta tagasi alustasin regulaarset jooksmisega ning kui mind selle kampaaniaga tutvustati, hakkasin ma päev-päevalt aina rohkem treenima,” rääkis Victoria WWD’le. Victoria lisas, et see on suurepärane kompliment olla kutsutud ülemaailmsesse kampaaniasse ning lisaks on härra Armani väga armas inimene ning kogu tema grupp fantastiline. Naine loodab, et kampaania tekitab rahva seas suurt reaktsiooni. Positiivset, loomulikult.

Rääkides ajaloost, ei ole Victoria moemaailma plakatitel uustulnuk. Hiljuti oli ta modelliks Marc Jacobsile Juergen Telleri fotodel, jalad piilumas välja tohututest Marc Jacobsi shoppingkottidest.

Heaks nõuandjaks on Victorial abikaasa David Beckham, kellel koostöö Armaniga juba selja taga on. Lisaks kampaaniatele ning muudele tegemistele, kolib perekond lühiajaliselt Milanosse. Kuid terve aeg seal saab olema pöörane, kuna Victoria valmistub oma uue riidekollektsiooni esitluseks, mis toimub veebruaris.

All galeriis veel pilte Victoria Beckhamist.

Liisa Ennuste