Victoria’s Secret’i modellide raske elu!

Victoria’s Secret’i modellide raske elu!

Kes meist ei teaks kuulsat pesubrändi Victoria’s Secret ning selle kuulsaid ja maailma ilusaimateks naisteks kuulutatud modelle? Mõned nädalad tagasi toimus Victoria’s Secret’i iga-aastane suur pesushow, mida sai USA-s mõned päevad tagasi ka televisiooni vahendusel jälgida.

Kes meist ei teaks kuulsat pesubrändi Victoria’s Secret ning selle kuulsaid ja “maailma ilusaimateks naisteks” kuulutatud modelle? Mõned nädalad tagasi toimus Victoria’s Secret’i iga-aastane suur pesushow, mida sai USA-s mõned päevad tagasi ka televisiooni vahendusel jälgida. Vaatamata suurele sagimisele backstage‘il, õnnestus ajakirjanikel üht-teist ka modellidelt uurida.

Ette võeti blond Tšehhi kaunitar Karolina Kurkova, keda moemaailmas siiani tema kehakaalu pärast kritiseeritakse. Et esineda Victoria’s Secret’i show’l, pidi Karolina iga päev vähemalt kolm tundi kõvasti treenima, hoiduma nisu söömisest ning oluliselt piirama süsivesikute kogust. See ei kõla üldse lõbusalt!

Kuid ega Karolina igapäevani dieetki pole mingi piknik – see koosneb rohelisest mahlast, kõvakskeedetud munadest, grillitud kalast, juurviljadest ning kümnest pähklist. Ning ilma naljata – Karolina loeb pähklite arvu. Tavalisele silmale piitspeenikesena näiv Karolina on moeinimeste seas “natuke liiga paks”.

“Ta on end täis õginud, hea et ta enne show’d veidi alla jõudis võtta, aga tõesti,” lisas asjatundja show backstage‘il. Tundub pisut naljakas, et nad tahavad laval näidata vaid kondikubudest pesumodelle. Sest tavainimestele näib Karolina ju niigi kõhn, kuid samas seksikalt kurvika kehaga – või mida arvab lugeja?

Pilte Karolinast saab näha allolevas galeriis.

Liisa Ennuste