Viimane võimalus! Osale ilusa kodu võistlusel

6 kommentaari

Lisaks peaauhinnale, milleks on 5000kroonine Alpaca House`i kinkekaart, ootavad võistlejaid veel lisaauhinnad. Kuni 19. oktoobrini toimub kõikide uute www.talos.ee lehele kasutajaks registreerijate vahel kampaania, kus loositakse välja 2 boonuskaarti, mis annab õiguse 2 reisijale erihinnaga päevakruiisile Tallinnast Helsingisse Viking XPRS´il. Vaata pilte ja lisa oma kodupilt võistlustulle Talose kodulehel.  

Paari nädala eest alanud Kodustiili võistlus, mida korraldab Talos.ee, on toonud mitmeid kauneid kodustiili näiteid ja häid ideid nii osalejatele, hindajatele kui lehekülastajatele. Aga võistlus ei ole veel läbi- alanud on viimane võistlusenädal ning kui sa pole veel jõudnud end Talose kasutajaks registreerida ja kodupilti võistlustulle panna, siis nüüd on sinu võimalus. 

Lisaks peaauhinnale, milleks on 5000 kroonine Alpaca House’i kinkekaart, ootavad võistlejaid veel lisaauhinnad. 06.-26. oktoobrini toimub kõikide uute www.talos.ee lehele kasutajaks registreerijate vahel kampaania, kus loositakse välja 2 boonuskaarti, mis annab õiguse 2 reisijale erihinnaga päevakruiisile Tallinnast Helsingisse Viking XPRS´il.

Vaata pilte ja lisa oma kodupilt võistlustulle Talose kodulehel.

 

Senised Buduaari lemmikud leiad meie galeriist: