Buduaar Girls Night suurejooneline sünnipäevapidu!

Möödunud laupäeval 22.veeburaril toimus kauaoodatud Buduaar Girls Night 2.sünnipäevapidu, kuhu linna kõige kaunimad naised olid kogunenud, et nautida Strakhov Brothers´ite võimast ja enneolematut show´d nautida.

Möödunud laupäeval 22.veeburaril toimus kauaoodatud Buduaar Girls Night 2.sünnipäevapidu, kuhu linna kõige kaunimad naised olid kogunenud, et nautida Strakhov Brothers´ite võimast ja enneolematut show´d nautida.

Buduaar Girls Night toimub juba 2 aastat iga kuu viimasel laupäeval, kuhu kogunevad pealinna kaunimad neiud. Ürituse muudavad eriti magusaks silmipimestavate kehadega meesmodellid ja kingitused ning muidugi TASUTA sissepääs naistele terve öö vältel!

Ka sel laupäeval möödunud peol tervitasid kaunitare seksikad meesmodellid imemaitsvate Martini kokteilidega ning jagasid rohkelt kingitusi. Naised said sel ööl endale meelepäraseid kingitusi Batistelt, Meritonilt ja Body Shop-ilt.

Kuid kõige magusam sünnipäevakink olid otse Ukrainast kohale lennanud maailmakuulsad Strakhov Brothers akrobaadid eriti pöörase ja võimsa show´ga. Mehed olid nagu tõelised gängsterid oma hulljulgete trikkide ja püstolitega, show ei jätnud külmaks mitte ühtegi silmapaari, sest meestel lendasid särgid seljast, paljastades oma ülimusklis kehad naiste rõõmuks.

Meeletult lõbus pidu kestis sel korral eriti varaste hommikutundideni, sest kaunitarid keeldusid DJ Slam´i puldist lahkumast, ning soovisid aina uusi ja kuumemaid tantsuhitte.

Järgmine Buduaar Girls Night juba 29.märtsil!

Vaata kaunitaride galeriid ja võimast Strakhov Brothers show´d!