Cafe Caprice avas uksed glamuurse peoga!

Cafe Caprice avas uksed glamuurse peoga!

Suure peoga avas uksed uus ja glamuurne kohvik/lounge Cafe Caprice! Eelmise nädala lõpus avas pidulikult ja suure möllu saatel oma uksed Tallinna vanalinna südames, Suur- Karja tänaval, uus kohvik/lounge Cafe Caprice.   

Suure peoga avas uksed uus ja glamuurne kohvik/lounge Cafe Caprice!

Eelmise nädala lõpus avas pidulikult ja suure möllu saatel oma uksed Tallinna vanalinna südames, Suur- Karja tänaval, uus kohvik/lounge Cafe Caprice. Lounge`i üldmulje on soe ja romantiline, kuid interjöörist ei tasu lasta end petta, kuna koht on mõeldud ka tõelistele rajudele pidutsejatele. Seda tõestas ka avapidu, kui lounge oma uksed alles hommiku varajastel tundidel sulges. 

Kokku oli tulnud uudistama ning edu ja õnne Cafe Caprice’ile soovima palju tuntud nägusid muusikute, näitlejate, poliitikute ja ärieliidi seast.

Läbilõiget menüüst pakkus Cafe Caprice peakokk Carlos ning muusikaliselt toitis hinge uus ja tõusev lauljatar Getter Raidam. Vinge ning üllatav trummisoolo võttis kananaha ihule. 

Hea peomeeleolu garanteeris oma muusikaga DJ Kert Klaus ning glamuuripügalat hoidis kõrgel kihisev Moet&Chandon ja uudisjook Nvy. 

Vaata meeleolukaid pilte allpool!