SÄRAV GALERII: Buduaari Lemmik 2019 gala

Kolmapäeval, 10. aprillil kogunes ilu- ja moemaailma koorekiht Veerennis asuvasse restorani Fork, et tähistada Buduaari Lemmik 2019 auhinnagalal parimate ilu- ja tervisetoodete võidutsemist. LIVE-muusikat pakkus Anna Darling, moesõul näitas võrratuid kleite Mammu Couture, õhtut juhtisid Buduaari ajakirja ilutoimetaja ja žüriiliige Katrin Rasmann ning muusik Margus Vaher, meelevärskenduse eest hoolitses Tridens ja suud tegi magusaks šokolaad RED. Vaata, kes väisasid eksklusiivset galat!

Õhtu jooksul anti välja enam kui 140 diplomit tervelt üheksas kategoorias.

Muusikalist naudingut pakkus võluva häälega Anna Darling & bänd (www.annadarling.com) ja tantsulist silmailu tõid Casa de Baile Bachata tantsuõpetajad Indrek Mägi ja Greta Korju, kes on ka jumestuskunstnik.

Galale andis särtsu juurde Mammu Couture, kelle moe-show tõi üritusele tõelist Pariisi meeleolu. Mammu Couture tooteid sai osta ka kohapealsest pop-up poest, mis avati spetsiaalselt üheks õhtuks.

Pidulised said nautida Fork restorani poolt valmistatud suurepärast toitu ning Tridens hoolitses selle eest, et selle kevade hitt-kokteilid jõuaksid külalisteni. Valikusse kuulusid Martin Miller’s džinn-toonik ja Villa Massa Limoncello värskendav kokteil. Tervituseks pakuti Mistinguett cavat.

Diplomite jagamine kulmineerus mõnusa tordiringiga, mille raames pakkus kooki Ristikheina Kohvik.

Õhtu lõppedes läksid külalised koju (või järelpeole) goodie bag’iga, milles särasid RED šokolaad  esimene šokolaad maailmas, milles on peaaegu kaks korda vähem kaloreid , Ecusson Rose siider, ning Juicy Couture’i parfüüm Viva La Juicy.

Täname Buduaari Lemmik 2019 žüriid, kes aitas meeletu hulga ilu- ja tervisetoodete seast leida parimad. Žüriisse kuulusid Jenni Korjus, Kerolin Kuusk, Viktoria Sergina, Katrin Rasmann, Helena Konga, Kristel Annuk, Merle Palmiste, Laura Põldvere, Helen Adamson ja Jürgen Pärnsalu.

Buduaari naiskond ütleb kõikidele asjaosalistele, külalistele ja abilistele suure TÄNU!

Kohal olid ka Seitsmesed, mille lõbusaid kaadreid saad vaadata järel SIIT.

PS! Veebihääletuse tulemusena selgusid ka rahva lemmikud ilu- ja tervisetooted, millega saad tutvuta SIIN.

Vaata meeleolukat galeriid!