GALERII: 22.-23. jaanuaril suur suusapidu Otepääl. Lisa ka oma pilt!

GALERII: 22.-23. jaanuaril suur suusapidu Otepääl. Lisa ka oma pilt!

Sel nädalavahetusel toimub Otepää suu

saradadel juba üheteistkümnendat korda Maailma Karikavõistluste etapp murdmaasuusatamises, kus Eesti parimatele pakub konkurentsi ala teravaim tipp üle kogu maailma. Selleks puhuks koguneb traditsiooniliselt Otepääle suur osa Tartu ja Tallinna suusasõpru, sealhulgas ka Buduaari esindus.

Sel nädalavahetusel toimub Otepää suusaradadel juba üheteistkümnendat korda Maailma Karikavõistluste etapp murdmaasuusatamises, kus Eesti parimatele pakub konkurentsi ala teravaim tipp üle kogu maailma. Selleks puhuks koguneb traditsiooniliselt Otepääle suur osa Tartu ja Tallinna suusasõpru, sealhulgas ka Buduaari esindus.

Kui oled isegi nädalavahetusel Otepääl võistlustele kaasa elamas, siis on sul võimalus kuni 25. jaanuarini siia galeriisse või Buduaari Facebooki lehele oma nädalavahetuse pilte Otepäält lisada. Lahedaim pilt Otepää MK etapist või mõnest muust nädalavahetuse sündmusest Otepääl saab pärjatud auhinnaga, milleks on kingikott the Body Shopi kosmeetikaga väärtuses 50 eurot.  Pilt võib olla nii võistlejatest, fännidest kui sinu after-party‘st. Võitja valib Buduaar ning valik tehaks 26. jaanuaril.

Täname kõiki, kes oma pildi lisasid. Kuna osalejaid oli vähe ja źürii meelest ei olnud ükski pilt teistest oluliselt parem, siis tegime valiku loosiga. Loosi tahtel võitis miizu, palju õnne!