GALERII! BUDUAARI & VAPIANO Ladies Night aasta esimene pidu Kvartali Vapianos

Buduaari ja Vapiano menuka sõbrannadepeo Ladies Night aasta algas Tartus, kus Kvartali keskuse Vapianosse kogunes 11. jaanuaril lõbus seltskond.


Buduaari ja Vapiano menuka sõbrannadepeo Ladies Night aasta algas Tartus, kus Kvartali keskuse Vapianosse kogunes 11. jaanuaril lõbus seltskond.

Külalisi tervitas Vapiano mõnus õhkkond suurepärase toidu ja vahuveini 9.5 tervitusega. AVON esindajad aitasid valida huulepulgavärvi ja viisid läbi loosimise. LIVE-muusikaga astus üles Janet Vavilov.

Suures õnneloosis said õnneliku käega kaunitarid endale kingikotid AVONilt, aastatellimused Buduaari ajakirjalt, kontserdikutse Eesti Kontserdilt ja Vapiano pani loosi õhtusöögi neljale koos vahuveiniga.

Vaata pilte!

Kui soovid osaleda Ladies Night peol Tartus 15. veebruaril, siis broneeri laud kohe!

Pileti hind on 15 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 12 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: [email protected]

Kui soovid osa võtta Ladies Night peost Tallinnas 16. veebruaril, siis broneeri laud juba täna! 
Pileti hind on 20 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 15 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: [email protected]