GALERII: Kuumad pilgud & veel kuumem LIVE: Ikevald Rannap tõi Deja Vu’sse täismaja!

GALERII: Kuumad pilgud & veel kuumem LIVE: Ikevald Rannap tõi Deja Vu’sse täismaja!

Möödunud reedel, 15.09 oli hämaruse saabumisel Deja Vu ümber kihelust tunda. Miks? Ikka sellepärast, et Vana Tallinn Artist peoõhtu raames oli sel õhtul lavale astumas pöörane Ikevald Rannap!

Lõputu energiaga Ikevald tõi kohale saalitäie kauneid fänne ja rokkiva repertuaariga lükati pidu võimsalt käima. Tänu meeletule aplausile ja “korrata” hüüetele ei lastud Ikevaldil lavalt lahkuda ja koos Carl Tuulikuga anti ka mitmeid lisalugusid!

Kõigi eestlaste poolt palavalt armastatud Rein Rannapi poeg Ikevald on tuntud Eesti muusikamaailmas tõeliselt kirgliku ja heas mõttes pöörase artistina. Möödunud reedelgi ei vedanud artist enda kuulajaid alt, sest palavad aplausid näitasid, et Ikevald on tõeline talent ja teab täpselt, kuidas rahvas endaga rokkima saada. Deja Vu’s oli sel õhtul raske vaba ruumi leida, sest hea muusika austajad juba teadsid, kus sel õhtul olla tasub. Ka pärast LIVE‘i jätkus lõbus pidu ja hea muusika saatel tervitati ka päiksetõusu.

Juba sel reedel, 22.09 saab Lounge Deja Vu’s nautida taas kord lõbusat vaatemängu, sest Le Grande Spektaakel avab lavakardinad KISS All Night peole.