GALERII: ÖÖ TÄIS INTRIIGE! “My Boyfriend is out of Tallinn” esmakordselt Teatris!

1 kommentaar
GALERII: ÖÖ TÄIS INTRIIGE! “My Boyfriend is out of Tallinn” esmakordselt Teatris!

KLUBI TEATER TEGI SEDA JÄLLE! Koostöös Gallianoga murti möödunud reedel, 04.11 taaskord öise meelelahutuse piire ja avatati klubiuksed kõigile, kel soov enda ellu midagi veidi lubamatut, õrritavalt kirglikku ja salapärast lisada- see oli esmakordne “My Boyfriend is out of Tallinn” pidu!  

KLUBI TEATER TEGI SEDA JÄLLE! Koostöös Gallianoga murti möödunud reedel, 04.11 taas kord öise meelelahutuse piire ja avatati klubiuksed kõigile, kel soov enda ellu midagi veidi lubamatut, õrritavalt kirglikku ja salapärast lisada – see oli esmakordne “My Boyfriend is out of Tallinn” pidu!  

Teatris leidis möödunud reedel aset pidu, kus kõige salajasemad unenäod said teoks ning saladused jäid klubisse! Kirgliku öö tõid klubikülastajateni Galliano kokteilid ja hot shot‘id, mis muutsid peo hetkega tõeliselt kuumaks ning temperatuur ja kuumad tantsusammud püsisid kõrvetavalt kuumad varahommikuni!

“My Boyfriend is out of Tallinn” – see on pidu täis intriige ja naudingut, see on öö, kus meeletused on kohustuslikud! See on öö, mil Teatri kaunid Diivad ootavad Sind veetma üht unustamatut ööd koos sensuaalse pesu-show‘ga! PS! Pea meeles, et kõik, mis juhtub sel ööl Teatris, jääb Teatrisse! Hoia end kursis Teatri tegemistega, et teaksid, millal järgmine kord boyfriend linnast ära sõidab: https://www.facebook.com/klubiteater/

Juba sel reedel, 11.11 ootab klubis Teater kõiki aga linna kuulsaim ja energilisim LÕBUS VANAEMA, sest aset leiab Smirnoff Presents: Babulja Special! Rohkem infot peo kohta leiad siit: https://www.facebook.com/events/555689664620706/

Tutvu ülemeeliku ja lõbusa peogaleriiga siin: