GALERII: SENSUAALNE & TALENDIKAS ehk Eva Vaino LIVE Deja Vu’s!

GALERII: SENSUAALNE & TALENDIKAS ehk Eva Vaino LIVE Deja Vu’s!

Möödunud reedel, 22.07 ootas Deja Vu’s kõiki Hennessy Live Concert pidudesari, kus lavale astus just hetkel Eesti muusikamaailma vallutav Eva Vaino! 

Möödunud reedel, 22.07 ootas Deja Vu’s kõiki Hennessy Live Concert pidudesari, kus lavale astus just hetkel Eesti muusikamaailma vallutav Eva Vaino! Lounge Deja Vu lava vallutas lauljatar, kelle iga live on täiesti omanäoline, kuid alati intrigeeriv ja kirest tulvil ning seda kinnitas ka Deja Vu kontsert!

Hennessy Live Concert on üritustesari, mis igal korral pakub külalistele tuntud ning armastatud artistide livekontserte. 22. juulil astus üles andekas vokalist EVA VAINO! Eva Vaino on särav noor lauljatar, kes osalemisest saates “Eesti otsib superstaari” on tänaseks jõudnud erinevatele kodustele kui ka välismaistele lavadele. Elektroonilise muusika kollektiiviga Tiger Milk on Eva välja andnud kaks albumit, millest esimene pälvis ka Eesti Muusikaauhinna. Täna on Eva Eesti muusikamaastikul hinnatud eelkõige oma sensuaalse, kuid sisuka väljenduslaadi poolest, olles oma repertuaarivalikus ääretult mitmekülgne. See kõik on Eva vorminud omapäraseks andekaks artistiks, keda võis kuulda möödunud reedel, 22. Juulil, lounge Deja Vu lavalaudadel, millest kujunes igati maagiline suveõhtu koos hea muusika ja maitsvate Hennessy kokteilidega!

Hennessy Live Concert on uus üritustesari, mis kord kuus toob külastajateni kuulsa artisti Eestist või välismaalt. Õhtule lisab vürtsi Hennessy, mis pakub tantsuplatsil kaasaelamisele vahelduseks jahutust!

Juba täna õhtul ootab Lounge Deja Vu’s kõiki suviselt vallatu BUBBLES peoõhtu! Rohkem infot peo kohta leiad SIIT.