GALERII: suur ja ahvatlev pesushow Sugaris

Suvepealinn särises eksootilises rütmis, sest 24. augustil sai näha ööklubi Sugar laval kolme erineva pesubrändi kollektsioone. Uut pesumoodi näitasid brändid - CHANGE, Pesumaailm.ee & Triumph.

Suvepealinn särises eksootilises rütmis, sest 24. augustil sai näha ööklubi Sugar laval kolme erineva pesubrändi kollektsioone. Uut pesumoodi näitasid brändid – CHANGE, Pesumaailm.ee & Triumph.

Riietuse ABC algab alati hästi istuvast aluspesust. Rinnahoidja hea istuvuse tagab õige lõike ja kujuga korv ning õige suurus. Teinekord võib tekkida kaenla juurde liigseid voldikesi, see ongi tulem, kui on vale ümbermõõdu või korvi suurusega rinnahoidja. Lopsaka rinnaga naisele saab soovitada toestavaid rinnahoidjaid, millel on veidi laiem rinnahoidjapael ning korv on ilma tugikaarteta. Tänapäeval on juba valikus isegi visuaalselt rinda vähendavaid rinnahoidjaid ehk millel ülaosa on veidi rohkem kaetud. Kuid soovid visuaalselt lopsakust lisada, tasub valikust leida polsterduste ning push-up geelpatjadega rinnahoidjad. Mõnele pidulikumale üritusele minnes tasub kindlasti leida vormiv kleit või vormiv pesu, mis teeb lausa imesid.

 

DJ-d: Widenski & Andi Raig

stilistika: Ženja Fokin

meik: Alina Panova / GloMinerals

 

Vaata allpoolt ka pildigaleriid!

Pildid: Ardo Kaljuvee