GALERII: Ziggy Wild hullutas klubi Teater külastajaid hommikutundideni!

Eelmisel reedel, 27.10 jõudis kõigini Klubi Teater üritustesari VIBES vol. 1, mis tõi Teatrisse esimest korda karmimad rifid ja rokkiva vibe’i, sest rahva ette astus pöörane Ziggy Wild. Olenemata jahedatest sügistuultest suutis Ziggy Wild klubi Teater lavalauad kuumaks kütta.

Oktoobri viimane reede möödus klubis Teater rokitähe all, kus rahva pani möllama armastatud kollektiiv Ziggy Wild. Silmailu pakkusid seksikad  tantsutüdrukud, kelle võrratute kostüümide autoriks on andekas Siim Adamson. Ka pärast võimsat kontserti jätkus pidu veel varajaste hommikutundideni, kus plaate keerutas DJ Peterson.  

Ziggy Wild on üllatusi pakkuv ning kaasahaarav noor rokkbänd, mille neljaliikmeline seltskond on jäänud truuks vanakooli sound’ile. Nad on julged, säravad ja mitmekülgsed, kelle lava-show’d ei jäta mitte kedagi külmaks. Aastal 2013 pälvis ansambel Ziggy Wild Noortebändi tiitli ning 2015. aasta suvel toodi võit koju rahvusvaheliselt bändivõistluselt Poolast. Konkursi võitjana astus Ziggy Wild üles pea 12 000 inimese ees, olles ühtlasi soojendusbändiks Carlos Santanale

Sellel nädalavahetusel on Teatris taas ootamas põnevad peoõhtud ja suurepärane muusika! Laupäeval, 04.11 ootab klubi Teater Teid linna suurimale ja vallatuimale vallaliste peole.