Gerli A. Chantelle esitleb 2016. aasta kollektsiooni “Le Fleur” 13.11 Violet Lounge’is

Gerli A. Chantelle esitleb 2016. aasta kollektsiooni “Le Fleur” 13.11 Violet Lounge’is

Gerli A. Chantelle on Eesti disainer, kes alustas omanimelist brändi algselt kui hobi. Kolme aastaga on aga bränd kogunud tuntust ka väljaspool Eestit. 

Gerli on korraldanud moeetendusi Tallinnas restoranis Gloria, Oslos Cavalli Vodka üritusel, Monacos GranTurismo raames Hotel de Paris’s, aastavahetuse pidustustel St Moritzi hotellis Badrutts Palace ning viimati ka Londonis, kus astus lavale koos disainer Masha Tsignali ja Elizabeth Emanuel’iga, kes on tuntud ka Walesi printsess Diana Spenceri pulmakleidi autorina. 

Käesoleval aastal on Gerli A. Chantelle ka Äripäeva TOP 100 balli peariietaja, kuid enne seda on võimalik tutvuda Gerli A. Chantelle’i 2016. aasta kollektsiooniga, mis kannab nime “Le Fleur”, 13. novembril Violet Lounge’is (Roseni 10, Tallinn). Toimub üritus Fashion and Champagne, mille raames astub lavale lisaks Gerli kollektsioonile uus rõivabränd/butiik La Maison des Etoiles, kellega koostöös valmib ka Gerli A. Chantelle’i resort kollektsioon.

Üritusel mängib hitte Pacha ööklubi DJ RBBN Rootsist! Tervitusnapsu pakub Le Medaillon Champagne, külalistele kingitused!

Kollektsioonidega on võimalik Tallinnas tutvuda butiigis La Maison des Etoiles, mis asub Paldiski mnt 13, ning novembri keskel on plaanis avada ka internetipood, mis teeb šoppamise veelgi lihtsamaks.

www.facebook.com/GerliAChantelle
www.facebook.com/vlounge
https://www.facebook.com/atelier.maisonetoiles