Hennessy meelitas taas muusikasõprade kõrvu: Deja Vu’s andis kontserdi JUSSENDO!

Hennessy meelitas taas muusikasõprade kõrvu: Deja Vu’s andis kontserdi JUSSENDO!

Pole vast tõelist muusikasõpra, kes poleks kursis suurejoonelise võistlusega Novaja Volna. Just selle ühe finalisti, täpsemalt JUSSENDO tõi Hennessy Artist peoõhtu möödunud laupäeval, 16.12 Deja Vu lavale! Kaunitar tõestas enda võimsat häält ning õhtu möödus täidetud tantsuplatsi ja pilkupüüdva kontserdiga!

Jussendo on Lätist pärit laulja, kes 2006 jõudis suurejoonelise Novaja Volna finalistide hulka. Sellest alates on Jussendo karjäär olnud ainult tõusuteel ja peagi on ta välja andmas enda esimest albumit! Imeilus Jussendo näitas laval vaatamata armsale ja tagasihoidlikule olemusele võimsat häält. Tema stiilideks on soul, RnB ja house ning Deja Vu külastajad nautisid seda kõike täiel rinnal!

Juba sel neljapäeval, 21.12 on Deja Vu‘s oodata taas LIVE-muusikat! Igal nädalal toimuv BRAZILIAN NIGHTS toob lavale bändi otse Brasiiliast ja öö möödub vallatute ladinarütmide saatel! Reedel, 22.12  muutub Deja Vu aga tundmatuseni, sest üheks ööks saab sellest kuum ööklubi, kus lavale astub Ungari tuntuim tech house produtsent MIKE NEWMAN