INTERVJUU: LAUPÄEVAL, 11.11 Deja Vu lavale astuva kompu KARL-KRISTJAN KINGIGA

Sel laupäeval 11.11 toob Hennessy Artist Lounge Deja Vu lavale andeka ning särava muusiku Karl-Kristjan Kingi, keda tuntakse põhiliselt Bedwettersi trummarina, kuid kes on ühtlasi ka väga andekas kitarrist ja laulja bändis nimega Epodwerk ja kes selle aasta Eesti Laulul puges kogu Eesti südamesse. Uurisime Karl-Kristjanilt, kuidas tema muusikukarjäär alguse sai ja äkki on tal mõni tarkusetera, mida tasuks kõrva taha panna.

Kirjelda oma muusikukarjääri. Millal ja kuidas see alguse sai? 

Olin suhteliselt noor, vist 10-aastane, kui ma õigesti mäletan. Eks see pisik ikka muusikakoolist tuli. Ütleme nii, et on olnud üsna kirju aeg – Bedwettersis ja Outloudzis trummarina, Epordwerkis lauljana. Hetkel keskendun rohkem muusika produtseerimise ja enda sooloprojekti peale.

Mis on Sinu jaoks see, mis paneb muusikat kuulama ja looma? 

Ma arvan, et kuulama paneb kõige rohkem see, kui sa tajud, et muusika tuleb inimese hingest. See sada protsenti pühendunud emotsioon annab edasi rohkem kui sada tuhat lauset.

Mida on oodata laupäevasest ülesastumisest Deja Vu’s? 

Kunagi sai rohkem väljas käidud ja siis sattus Karl-Kristjan ka ise päris tihti Deja Vu’sse. Sel korral ootab ta kuulama kõiki, kellele meeldib live-akustiline muusika ja ennatlikult võime öelda, et mõnusat muusikat jagub küllaga ning vibe peaks saama täpselt õige: “Mulle ülimegalt meeldib üksinda oma kidraga live‘i teha. See on nii piiridevaba – teed täpselt seda, mis parasjagu kõige paremini vibe‘ib.”

Nii ootabki Lounge Deja Vu kõiki külla juba sel laupäeval, 11. novembril. Parima elamuse saamiseks reserveeri endale juba varakult laud: tel (+372) 56 88 4455 või kirjuta [email protected]