Kaunil lauljataril Mial valmis debüütalbum

24 kommentaari
Kaunil lauljataril Mial valmis debüütalbum

Juba sel neljapäeval, 8. detsembril esitleb noor särav artist Mia debüütalbumit, mis kannab nime MIA. Mia on noor ning andekas muusik, kes on osalenud ka Tallinna Linnahallis toimunud muusikalis “Tuhkatriinu”. Buduaarile jagabki Mia infot oma esimese plaadi kohta.

Juba sel neljapäeval, 8. detsembril esitleb noor särav artist Mia debüütalbumit, mis kannab nime MIA. Mia on noor ning andekas muusik, kes on osalenud ka Tallinna Linnahallis toimunud muusikalis “Tuhkatriinu”. Buduaarile jagabki Mia infot oma esimese plaadi kohta.

Praeguseks on Mia andnud oma kauni hääle lauludele “Ingel Mu Kõrval” ning “Veel Üks Päev”. Uuel albumil on 13 lugu ja need on peamiselt teinud Vahur Valgmaa, ühe viisi autor on ka Tõnu Raadik, sõnade autorina on kaasategevad Liis Lass, Janne Saar ja Heiti Kender.

Albumi valmimine võttis aega ligikaudu pool aastat. Plaadilt võib leida nii kiiremaid ja meeleolukaid laule kui ka aeglaseid, melanhoolsemaid lugusid. Nende laulude järgi saab jalga keerutada ööklubis ning kuulata ka rahulikumas atmosfääris. Suurem osa lugudest on eesti keeles, üks lugu on ka inglise keeles. 

„Mia plaat pidi ilmavalgust nägema novembri lõpul, kuid vahetult enne trükkiminekut kadus plaadikujundaja lihtsalt ära, ei vastanud meilidele ning kuna ta elab Kanadas, siis pika vahemaa tõttu ei õnnestunud teda kuidagi ka teisel viisil tabada. Tuli uus kujundaja leida, kelleks sai Lissabonis elav Janno Saft, kes on teinud plaadikujunduse nii Lennale kui ka Liisi Koiksonile,“ räägib mänedžer kulunud närvirakkudest seoses plaadiga. Samas on uus kujundus väga ilus ning kindlasti nähtud vaeva väärt.

Mia ise on väga põnevil ning on üliõnnelik, et juba neljapäevast alates saab oma muusikat jagada ka laiema publikuga. 

Alates 10. detsembrist on plaat saadaval hästivarustatud poodides. 

Vaata ka MIA kodulehe: www.e-staar.ee/mia

 

Buduaar.ee