KUUMAD KAADRID: Teatri 25+ peol tõestati, et just selles vanuses pidutsetakse kõige kuumemalt!

KUUMAD KAADRID: Teatri 25+ peol tõestati, et just selles vanuses pidutsetakse kõige kuumemalt!

Teenijatüdrukud, hotellisviit ja show, mis lubatud vaid 25+ vanuses peohimulistele: möödunud laupäeval, 16.09 avas klubi Teater koostöös Martiniga uksed vaid 25+ külalistele, mil pidulisi tervitas saalitäis teenijatüdrukuteks kehastunud diivasid ja meeletu show võis alata!

Baariletid, lavad, puurid ja tantsuplats: diivad haarasid külastajate tähelepanu alati ja igal pool, kuhu pilk seikles. Vanusepiirang 25+ oli sel õhtul igati õigustatud ja kinnitust sai vaid ühele: õiged peod selles vanuses alles algavad!

Mõned päevad tagasi, täpsemalt laupäeval, 16.09 oli klubist Teater saanud tipphotelli sviit, kus teenijatüdrukutest juba puudus ei tulnud. Samuti oli sviidis ka nautlejaid tavapärasest rohkem, kelle rahulolu eest kandsid hoolt tähelepanelikud Martini näitsikud! Sel õhtul kehtis do not disturb vaid nendele, kel vanust alla 25 eluaasta, sest peo vallatusaste oli tavapärasest kõrgem, muusika valjem, bass tugevam ja pidulised lõbusamad. 

Ka sel nädalal võib Teatri ees tunglemist näha, sest linna populaarseim Vene pidu Babulja Special on taas algamas ja sel reedel, 22.09 saab lavalaudadel nautida säravat LIVEshow‘d PETERBURIST!