KUUMAD KAADRID: Teatris kogunesid tahetuimad vallalised!

“My Boyfriend is out of Tallinn” annab igal kuul teada, mis õhtul tasub sammud Teatri poole seada! Nii võis ka möödunud laupäeval, 10.02 klubi Teater ees pikka järjekorda näha, sest peojanulised vallalised ja mitte nii vallalised olid taas Teatrisse kogunemas! Pidu kulmineerus taas kord pilkupüüdvate show-numbritega, mis koondasid pilgud Teatri lavadele, kuid lisaks ka kuldsesse puuri ja vanni, milles suplesid nii Teatri diivad kui ka Hõbe Vodka kaunitarid! 

Just nii, kuhu pilk sel ööl ka ei rännanud, Teatri diivad pakkusid lõbusat vaatemängu kogu klubis! Koostöös Hõbe Vodkaga täideti külaliste öö taas kvaliteetse meelelahutuse ja suurepärase muusikaga! Vallalised olid sel õhtul kandmas rohelist märgistust, mis pidulistele omavahel tutvumiseks “rohelise tule” andis! Nii jätkuski põnevust varahommikuni! Kuigi boyfriend‘id ja girlfriend‘id olid selleks ööks Tallinnast eemale saadetud, kandsid truud kaaslased peol siiski punast märgistust ja nii võis muretult uute tuttavatega tantsuplatsi jagada, seda salajasi eesmärke kartmata! Selle eest, et olukord liiga kuumaks ei muutuks, hoolitsesid Hõbe Vodka kaunitarid, kes pidulistele jääkülma jahutust pakkusid.

Juba sel laupäeval, 17.02 ootab Teatris kõiki aga palju kõmu tekitanud peoõhtu, mis teist korda ajaloos avab klubiuksed sõna otseses mõttes SKANDAALILE