MÄRTSIS ALUSTAVAD ERINEVATE TUBADE KLUBIS interaktiivse teatri õhtud

MÄRTSIS ALUSTAVAD ERINEVATE TUBADE KLUBIS interaktiivse teatri õhtud

Kevad ei ole enam mägede taga, peatselt tervitab meid märtsikuu. Algav hooaeg toob kaasa uusi põnevaid üritusi kultuurivaldkonnast ning kui soovid varakult hakata mõtlema sellele, kuidas oma  linnukuu õhtutesse meelelahutust tuua, tasub juba praegu plaan paika panna.

Vähesed teavad, et Erinevate Tubade Klubis tegutseb lisaks muusika- ja klubiüritustele ka teatritrupp Cabaret Rhizome, mis on aastaid eksperimenteerinud tehnoloogia abil publikuga suhtlemise valdkonnas. Märtsi alguses jõuavadki taas publiku ette Erinevate Tubade Klubi interaktiivse teatri õhtud, mis pakuvad põnevat vaheldust. Millega täpsemalt on tegu? 

Cabaret Rhizome’i etenduse “Puugi protsess” peaosas on Mart Müürisepp. Haarava mõistuloo edenemiseks on oluline, et publik teeks arvutimängulisi ülesandeid lahendades koostööd. See on osalusteater, aga publik ei pea piinlikult lavale ronima. Pealegi, selles teatris ei istutagi ridades, vaid mugavates elutubades, kus diivanilaud on nagu hiiglaslik iPad. Vaatajate osalus seisneb selles, et nad kontrollivad mängunupuga ekraanidel siblivaid digitaalseid puuke ja otsustavad ise, kuidas etendus kulgeb. 

See on segu teatrist, videomängust ja õhtul sõpradega väljas käimisest – tulevikumeelelahutus olevikus. Sobib nii kohtinguõhtuks, sõpruskonna meelelahutuseks kui pere varateismelistega taasühendumiseks. Mees ei pea ülikonda selga ajama ja puhvet on avatud ka etenduse ajal.

Vaata lisainfot ürituse kohta ka Facebookis