OHTLIKULT KUUM GALERII: Suvi, pidu & pitspesu Tallinna vanalinna suveterrassil!

Kuumad suvepäevad on seljataga ja vast keegi ei imesta moe-show üle, kus nappi bikiinimoodi esitletakse. Lounge Deja Vu katsus koostöös Marmini ja Bailey’sega möödunud laupäeval, 19.08 aga publiku kriitikatunnet, kui terrassil võis silmata napis pitspesus modelle! Montreal peoõhtu raames toodi nii lounge‘i lavale kui ka väliterrassile imekaunid modellid, kelle keha katmas vaid napp pitspesu!

Just nii, möödunud laupäeval oli Deja Vu täidetud nipsasjakeste, kingikottide ja värskeima pesumoega, sest lavale jõudis Women’Secret eksklusiivne pesu-show, millest vast kõik saalisolijad endale uued moenipid kõrva taha panid ja nii mõnigi leidis endale ka uue lemmikkomplekti. Seda kas enda jaoks või kallimale kinkimiseks! Läbi kogu öö kingiti naistele üllatusi ka Batiste, Moxie ja Baileys’e poolt, mis muutis õhtu tõeliselt meelitavaks. Siredad sääred ja vallatu lindi-show kütsid kired üles ning parima muusika saatel nauditi pingevaba pidu päikesetõusuni!

Suve viimane nädalavahetus on aga alles ees ja seda ei tohi kindlasti kohe raisku lasta! Seepärast sea sammud ka sel nädalalõpul Deja Vu’sse, sest juba reedel, 25.08 tervitatakse Sind seal peadpööritavate illusioonidega. Laupäev, 26.08 möödub aga linna lõbusaima Vanaema taktikepi all, sest aeg on BABULJA peo jaoks! Rohkem infot ürituste kohta leiad siit.