PILK PEALE: Vaieldamatult Eesti lõbusaima ja efektseima saksofonisti LIVE Tallinnas

PILK PEALE: Lava? Ainult lavaga piirduvad vanakooli tegijad! Vaieldamatult Eesti lõbusaima ja efektseima saksofonisti LIVE Tallinnas!

Kui sa mingil põhjusel ei ole veel kuulnud sellisest artistist nagu Henri Aruküla, siis loodetavasti sattusid sa möödunud reedel, 6.10 Lounge Deja Vu‘sse, sest just seal astus Metaxa Virtuoso peoõhtu raames lavale Eesti ainuke LED-saksofonist! Pidu möödus uskumatult lõbusa LIVE show‘ga ja õhtule lisas vürtsi Metaxa!

Lava? Ainult lavaga piirduvad vanakooli tegijad! Möödunud reedel võis Deja Vu akendest möödumisel silmata eestlastele mitteomaselt energiliselt, lõbusalt ja kärmelt ümberkehastuvat saksofonisti, keda jõudis jälgida vaid tänu tema LED-saksofonile! Laval, tantsuplatsil, pukkidel ja leti ääres – Henri Aruküla jõudis sel õhtul sõna otseses mõttes kõigi kuulajateni ja saalitäis kaasaelajaid tundis selle üle siirast rõõmu! 

Fännidest sel õhtul artistil tõesti puudust ei tulnud! VAATA ISE GALERIID ja võid märgata nii mõndagi eriti magusat pilku, mis Henri Aruküla poole sel õhtul saadeti!