Reklaami-agentuur Ecwador tähistas 14. sünnipäeva

Reklaami-agentuur Ecwador tähistas 14. sünnipäeva

Reklaamiagentuur Ecwador tähistas 21. oktoobril koos klientide ja koostööpartneritega meeleolukalt oma 14. sünnipäeva klubis Shah Matt. Pidulisi tervitas peagi uut albumit üllitav superstaar Ott Lepland.

Reklaamiagentuur Ecwador tähistas 21. oktoobril koos klientide ja koos-tööpartneritega meeleolukalt oma 14. sünnipäeva klubis Shah Matt. Pidulisi tervitas peagi uut albumit üllitav superstaar Ott Lepland.

Sünnipäevakülaliste seas olid Ecwadori klientidest esindatud näiteks Anttila, Balbiino, Abloy OY Eesti, Tallinna Vesi, Krimelte ja Leibur. Peolisi ja kingitusi võtsid tähtsal päeval vastu agentuuri juhtiv Mairi Talving ja loovjuht Uku Nurk, kohal viibis ka Ecwadori asutaja, hetkel lapsehoolduspuhkusel viibiv Heily Aavik.

Pikaajalise projektijuhi kogemusega Mairi Talving juhib Ecwadori selle aasta kevadest, mil agentuuri omanik ja senine tegevjuht Heily Aavik koduseks jäi. Heily sõnul pole raske usaldada ettevõtte vastutusrikas juhtimine kellelegi, kes on selle usalduse oma oskuste, kogemuste ja teadmistega välja teeninud.

Intervjuus Postimehe naisteportaalile Naine24.ee ütles Heily, et arvas veel raseduse ajal end naasvat igapäevajuhtimisse esimesel võimalusel, ent praegu on tema jaoks kõige tähtsam pisipojaga koosoldud aeg ning ta ei kiirusta veel tööpostile tagasi.

Reklaamiagentuur Ecwador põhineb kodumaisel kapitalil ja on Eestis tegutsenud juba 14 aastat. Ecwadori töid on tunnustatud mitmete reklaamiauhindadega, sealhulgas ka Aasta Turundustegu 2010 Grand Prix Leiburi Saibi lansseerimise eest. 

Sünnipäevapildid tegi fotograaf Jake Farra.

Vaata lisa Facebookist!

 

Buduaar.ee