ROCK IN HAAPSALU juba täna!

28. ja 29. juulil toimub maaililise Haapsalu kuurortlinna keskaegse lossi müüride vahel esmakordselt nii suur rokipidu. Vaid mõnisada meetrit merest asuv vanaaegne piiskopiloss muudetakse hubasesks kontsertpaigaks, kus esinevad Bonnie Tyler, Suzy Quatro, Gary Brooker, Paul Young ning paljud teised artistid. 

28. ja 29. juulil toimub maalilise Haapsalu kuurortlinna keskaegse lossi müüride vahel esmakordselt nii suur rokipidu. Vaid mõnisada meetrit merest asuv vanaaegne piiskopiloss muudetakse hubasesks kontsertpaigaks, kus esinevad Bonnie Tyler, Suzi Quatro, Gary Brooker, Paul Young ning paljud teised artistid. 

28. juuli on kuulutatud Laydies Night Live õhtuks, kus oma bändidega astuvad üles Bonnie Tyler, Suzi Quatro ja meie rokkstaar Lea Dali Lion.

29. juulil ehk Masters of Rock õhtul astuvad sümfooniaorkestri ja kammerkooriga üles Gary Brooker, Paul Young ning legendaarsed Tõnis Mägi ja Ivo Linna, keda saadavad meie tippmuusikutest koosnev ansambel Raul Vaigla ja Antti Kammiste juhtimisel. 

Kahel kuumal juulikuu õhtul kostavad Haapsalu lossihoovis surematud kuldhitid nagu Total Eclipse of  the Heart, Sensa Una Donna, A Whiter Shade of Pale, Everytime You Go Away, Stumblin’ In, It’s A Heartache… ja muidugi Tõnis Mägi ja Ivo Linna kuldlood.

Mõlemal päeval sõidavad Tallinnast Haapsallu ja tagasi rokiepo eribussid. Väljumised toimuvad Balti jaama kõrval asuva Shnelli hotelli eest mõlemal päeval kell 14 ja Haapsalust tagasi samuti mõlemal õhtul südaööl.