SUUR PÄEVAGALERII PÄRNUST! LILLET BUDUAAR SUVEMODELLID ja rõõmus publik

SUUR PÄEVAGALERII PÄRNUST! LILLET BUDUAAR SUVEMODELLID ja rõõmus publik

Reedel, 11. augustil käis Buduaar koos kümne kauni suvemodelli finalistiga Pärnus, et selgitada välja kõige potentsiaalsemad tulevased supermodellid. Tundub, et päike ja suvesoojus armastab meid ja meie hobimodelle, sest taas kord oli imeilus soe rannailm ning tegus päev pakkus silmailu ja meelelahutust väga paljudele rannalistele. 

Modellitüdrukud astusid päeval kolmel korral rannapubliku ette oma oskusi presenteerima ja võistlus jätkus õhtul ööklubis Sunset. Jagati välja tiitleid erinevate voorude parimatele ning need kuulusid järgmistele säravatele naistele. 

Tantsuvooru ja fotosessiooni vooru parimaks tunnistati mõlemal korral nr 7 Lyseth. Tantsuvooru auhinna andis üle Rademari esindaja Paula Runnel ja fotosessiooni auhinnad oli välja pannud ehete müügifirma Glanz & Glamuur esindaja Ewe Riistop ning meigikunstnikud firmast Petraitis Beauty Gene.

Parima reklaamiklipi esitajaks sai meie seekordse tantsukava looja Riina Suhhotskaja arvamusel nr 5 Kadi-Liis. Õhtuse Debenhams pidulike kleitide catwalk‘i osas jäi praegu Eesti kõige tuntumale maailmatasemel modellile Alexandra Elizabeth Ljadovile silma nr 8 Gabriela. 

Kõige tublima “vali mind“ flaieri jagamise ja inimestele meeldimise töö oli ära teinud nr 1 Elis, kes võitis ülekaalukalt publiku südamed. 

Peaauhinna ja tiitli LILLET Buduaar Summer Model 2017 võitjaks valis peatoetaja LILLET esindaja Reet Zimmer kõikide voorude põhjal kõige silmapaistvama, säravama ja julgema tütarlapse ning taas kord oli valituks nr 8 Gabriela. 

 

 

 

 

Rikkalikud kingikotid viisid kõik finalistid juba koju, aga võitjaid ootab peagi ees modellitöö Buduaari sügiseses ajakirjas ja Buduaari LIVE turul. Peaauhinna võitja sõidab peagi linnas oma uue naiseliku linnarattaga, millega ta juba tegi oma esimese reklaamitöö enne finaalüritust. 

 

Meie tore päevajuht oli Ersto Põlluaas ja pildistajaks Christo Neemre, kes võttis kogu selle päikeselise päeva ja unetu õhtu oma kaameraga üles. Rannas liikusid magusad Balbiino tüdrukud, kes pakkusid publikule Smuutikese jäätiseid ning kõikide nende vahel, kes soovisid kauni pildiraamiga fotojäädvustust, pakume veel võistlusmomenti, sest reedel vaatame, kes on saanud kõige enam “meeldib” hääli ning temale kingib Balbiino veel terve kasti jäätiseid. 

 

Vaata Balbiino võistluse galeriid SIIT

Ööklubi Sunset galerii aga SIIT