SUUR PEOGALERII: klubi Teater meeletu sünnipäevamöll!

Kõige intrigeerivamad artistid, kõige vaatemängulisemad show‘d ja kõige lõbusamad peod – klubi Teater tähistas möödunud reedel, 07.09 oma 7. SÜNNIPÄEVA! 

Alati oma (heas mõttes) üle võlli pidude ja hea muusikavalikuga silma paistnud klubi Teater pidas möödunud reedel maha suure sünnipäevapeo.
KES, KELLEGA? Uku Suviste, James Werts, Renae Rain, drag queen Ursula jt – vaata, kes lõbusast sünnipäevast osa said!

Teatri SÜNNIPÄEVAL
 tervitas saabujaid tõeliselt bravuurikas drag queen Ursula, et pidulistega pokaal kihisevat kokku lüüa ja sünnipäev avatuks kuulutada. Lavale astusid lisaks Ursulale klubi lemmikumad artistid, kes kostitasid külalisi meeleolukate LIVE-etteastetega läbi kogu öö! Kingitustega valasid külalised üle Hõbe Vodka, Magnum ja Bombay! SILMAILU MAJA EES & SEES – kõiki saabujaid tervitasid nii maja ees kui sees kõik klubi Teater veetlevad diivad ja öö möödus lõbusalt varahommikuni kogu Eesti meelelahutusmaailma koorekihiga: Kristjan Kasearu, Tanel Padar, Kati Toots, Uku Suviste, Merle Palmiste, Elina Born…  ja nimekiri jätkub. Läbi aastate on klubi Teater olnud paljude avaliku elu tegelaste lemmikuks peopaigaks. Üks on seitsme aasta jooksul aga kindlalt püsima jäänud – iga Teatri peo juurde kuulub särav meelelahutus ja parimad artistid!
Uut tegevusaastat alustab klubi Teater endale omaselt vaatemänguliselt – juba sel reedel, 14.09 avatakse uksed Babulja Special peole “Seenelkäik”, nädalavahetus kulmineerub sügishooaja esimese SINGLES PARTY’ga! Loe täpsemalt SIIT ja saa osa aasta oodatuimast õhtust.