SUVE TIPPKETKED KOOS Liis Lemsaluga Camp of Hip-Hop laagris

 

Juulikuus kutsuvad Camp of Hip-Hop laagrid kõiki suve veetma imeilusasse Liipa Tallu, kus kahe nädala jooksul ootab ees nii seiklusterohke noortelaager kui ka rahvusvaheline tantsulaager.

 

Osalemine

16.-22. juulini avab Camp of Hip-Hop noortelaager uksed kõigile 7-14aastastele noortele, kes tahavad osa võtta erakordsetest väljakutsetest, panna ennast proovile erinevate seikluste ja atraktsioonidega ning veeta aega ühes erilises Eestimaa puhketalus.

 Toimumiskoht

Liipa Talu koolitus- ja puhkekeskus asub Saha külas, kõigest 16 kilomeetri kaugusel Tallinna kesklinnast, kuid loob külastajale tunde, justkui viibitakse Lõuna-Eesti looduskaunites paikades.

 Tegevused

Noortelaagris ootavad sind seitsme päeva jooksul ees uued sõbrad, sauna- ja lõkkeõhtu, veesõda, graffiti, vahune slip&slide, Wipe Out seiklusrada, filmindus, meeskonnamängud, batuuditrikid jpm. Igal aastal on noortelaagris staaripäev, kuhu seekord tuleb külla Eesti aasta naisartist Liis Lemsalu.

 Sel aastal on laagrisse tulemas näiteks krump-stiili esitantsija Kid Tight Eyez, kiirete jalgadega maailmakuulus King Charles ning alati glamuurne Dashaun Wesley. Igal päeval on kavas mitu treeningut, lisaks on võimalik osaleda lõbusates vaba aja tegevustes ning nautida päikest Liipa Talu liivarannas. Diskussiooniõhtul jagavad staarkülalised oma teadmisi, edulugusid ning arvamusi erinevatel tantsuga seotud teemadel. Õhtuti kütavad põranda kuumaks Eesti tuntuimad DJ-d.

 Tantsuvõistlus Camp of Hip-Hop Championships

Camp of Hip-Hop lõppsündmus on tantsuvõistlus Camp of Hip-Hop Championships, mida igal aastal kogu laager ootusärevusega ootab. Osaleda saab ligi kümnes erinevas kategoorias. Laagris, kuhu on kokku tulnud tantsu armastavad inimesed, tekib koos liikudes tunne ja jõud, mida mujalt kohe kindlasti ei leia.

 Trenn, tants, sõbrad, peod, rand ja päikesepaiste – see ongi Camp of Hip-Hop! Camp of Hip-Hop laagrites osalemiseks on võimalik valida oma lemmikpakett ning märtsikuu lõpuni kehtib erisoodustus, mille koha leiab rohkem infot:https://campofhiphop.com/cohh/et/hinnad/

Haara kalender ja kinnita kuupäevad juba täna!