USKUMATULT ÄREV REEDE: “30 on uus 20” SUUR AVAPIDU toob lavale intriige kütva DIVA AVARI!

Lisa kommentaar
USKUMATULT ÄREV REEDE: “30 on uus 20” SUUR AVAPIDU toob lavale intriige kütva DIVA AVARI!

Sel reedel, 17.11: UUS PIDUDESARI on kohal ja meil on sulle teadaanne: 30 ON UUS 20! Just nii, Klubi Teater ootab koos Jack Danielsiga sel reedel külla kõiki, kel vanust vähemalt 30 eluaastat, sest kes teaks paremini, kuidas ööst kõik võtta, kui meie? Kes näeks parem välja kui meie? Ja kelle auks avab sel õhtul uksed linna meelelahutuslikuim klubi? 

…iga küsimuse vastuseks on loomulikult ei keegi muu kui need kõige ilusamad, targemad ja metsikumad: vähemalt 30aastased! Selle puhul ootab Klubi Teater külla kõiki endale kohaselt võimsalt ja teatraalselt: Prantsusmaalt on kõiki pidulisi saabunud tervitama ja võimsa show’ga kostitama fantastiline DIVA AVARI ning staariga kohtuma pääseb vaid 1000 INIMEST!

Käes on MEIE AEG võtta õhtu enda jaoks, nautida ööd sõpradega ja pidutseda muretult ja lõputult!
Sel ööl ei pea sa muretsema kaamerasilma eest, sest mis toimub Teatris, jääb Teatrisse!
DIVA AVARI on võrdlemisi intrigeeriv artist, kes on tuntud nii Prantsusmaal, USAs kui ka Inglismaal. Nüüd teeb diiva koostööd FRENCH HOUSE MAFIA’ga ja seda tema uue LIVE show jaoks.


Suurepärane kooslus tantsulisest ööklubi õhustikust ja võimsast häälest – see ongi Diva Avari! Maalides kuulajate jaoks joovastava muusikalise pildi, toob ta esile võimsad emotsioonid ja kokteili fantaasiast ja reaalsusest.
Kirg, kuumus, temperament ja spontaansus – Diva Avari kannab edasi kogu ööelu olemust!

TA TEEB SEDA JÄLLE! Diva Avari astub eksklusiivse LIVE‘iga üles vaid ühe kontserdiga ja seda taas kord vaid enda lemmikus Eesti ööklubis TEATRIS!
Särava avapaugu annab pidudesarjale spetsiaalselt Prantsusmaalt kohale kutsutud DIVA AVARI, keda ei kõiguta ükski kriitik ja kelle esitus on kooslus teravast lüürikast ja uskumatu attitude‘iga show‘st!

Jalga vali mugavad tantsukingad, sest peo kütab kuumaks DJ Kaido Kaasik ja seega on tantsimist palju!

Peole pääsemiseks pead olema vähemalt 30aastane, saadaval ka piiratud koguses laudu! Rohkem infot peo kohta leiad siit: https://www.facebook.com/events/945161138990146/