VAPIANO LADIES NIGHT APRILLIS: Õhus on pidu by Juicy Couture #SOIREEUNMASKED

Avasta enda jaoks fantastiline põgenemine reaalsusest – põgenemine maailma, mis on tulvil pulbitsevaid värve, temperamentset muusikat ja unustamatuid parfüüme, mis kõik ootavad vallandumist. #SoireeUnmasked kutsub sind Buduaari ja Vapiano Ladies Nightil end eriliselt tundma.

Aprillikuine naiste poolt palavalt armastatud Ladies Night üritustesari toob Tartusse ja Tallinnasse glamuuri, salapära ja vastupandamatuid aroome.

Lubage esitleda: 

Ikooniline Los Angelesi moebränd Juicy Couture paneb 11. aprillil Tartus ja 12. aprillil Tallinnas püsti linna kõige tormilisema ja pöörasema peo parfüümiga Viva La Juicy Soirée. Kutsu tüdrukud kokku, pane mask ette ja pidustused võivad alata!

Tule ja ole sel õhtul kui Viva-tüdruk, kelle salapärane sarm, isepäine glamuur ja kelle ümber hõljuva Viva La Juicy Soirée vastupandamatu aroom tõmbab pillerkaaritajaid ligi nagu magnetiga. 

Mõlemad linnad lõhnavad sel päeval luksuslikult ning mõlemas linnas saab auhinnamängu raames lasta end pildistada, et võita luksuslik parfüüm Viva La Juicy Soirée.

Tule pildile ja võida parfüümimäng!

Riietu selleks õhtuks värvikalt ja haara kaasa sinule sobilik mask.

Ole ühtaegu nipsaka ja võluvana sundimatult seksika Viva-tüdruku kehastus, kes ei karda rahvamassi hulgas silma paista.

Kokku kingime ära viis parfüümi.

Kohapeal saab mõlemas linnas üks vallatu naine endale parfüümi. Selleks lase oma fantaasial lennata ja lase end pildistada Vapiano üritusel ning postita pilt #SoireeUnmasked hashtag‘iga Instagrami. Parfüümi auhinnamäng jätkub www.buduaar.ee lehel, kus kõikide osalejate seast saavad veel kolm naist endale kingituseks Viva La Juicy Soirée parfüümi!