Kas Mariah Carey abielu on karil?

Kas Mariah Carey abielu on karil?

Mariah Carey ja Nick Cannoni abielu on karil, kuna naine ei suuda kuidagi rasestuda ning tema pidevad jooma- ja pidutsemistuurid võtavad aina hoogu juurde, kirjutab Ameerika National Enquirer. Lauljatar Mariah Carey liigne pidutsemine on tema abikaasa Nick Cannoni nii välja vihastanud ning ta nõuab, et naine jätaks kohemaid pidutsemise sinnapaika ja keskenduks nende abielu päästmisele.     

Mariah Carey ja Nick Cannoni abielu on karil, kuna naine ei suuda kuidagi rasestuda ning tema pidevad jooma- ja pidutsemistuurid võtavad aina hoogu juurde, kirjutab Ameerika National Enquirer.

Lauljatar Mariah Carey liigne pidutsemine on tema abikaasa Nick Cannoni nii välja vihastanud ja ta nõuab, et naine jätaks kohemaid pidutsemise sinnapaika ning keskenduks nende abielu päästmisele. “Olukord on hetkel üsna plahvatusohtlik,” räägib allikas ning lisab, et paar on küll väga armunud, aga probleemid lihtsalt löövad üle pea. 

“Nick vihkab seda, et tema peab alati kogu laga pärast pidutsemist ära koristama. Päev pärast joomingut on Nicki jaoks täielik õudusunenägu. Mariah magab terve päeva ning kui ta lõpuks ärkab, on ta väga halvas tujus ning suur tüli ei lase end kaua oodata,” teab allikas rääkida. 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja