Video: Keanu Reevesi pikk hüvastijätt Charlize Theroniga

25 kommentaari
Video: Keanu Reevesi pikk hüvastijätt Charlize Theroniga

Keanu Reeves ei suutnud end kuidagi tagasi hoida, kui Charlize Theroniga pärast romantilist õhtusööki hüvasti jättis, kirjutab Showbizspy. Näitlejad, kes mängisid koos 2001. aasta hittfilmis “Sweet November”, jahmatasid pealtnägijaid oma intiimse hüvastijätuga. Paar õhtustas koos Beverly Hillsi ühes restoranis ning tundus, et neil ei ole kiiret oma kohtingu lõpetamisega.

Keanu Reeves ei suutnud end kuidagi tagasi hoida, kui Charlize Theroniga pärast romantilist õhtusööki hüvasti jättis, kirjutab Showbizspy.

Näitlejad, kes mängisid koos 2001. aasta hittfilmis “Sweet November”, jahmatasid pealtnägijaid oma intiimse hüvastijätuga. Paar õhtustas koos Beverly Hillsi ühes restoranis ning tundus, et neil ei ole kiiret oma kohtingu lõpetamisega. Paar proovis mitut erinevat punast veini, enne kui pudeli valisid ning ka sõid palju erinevaid snäkke enne õhtusööki. “Keanul ja Charlize’il oli väga lõbus. Nad naersid pidevalt ning kohati häiris see teisi restoranikülastajaid,” räägib üks kohalviibinu. Ühe pealtnägija sõnul maksis arve Keanu, jättes 200 dollarilisele arvele veel ka 70% jootraha.

Charlize (34) naudib vallalise elu pärast lahkuminekut Stuart Townsendist selle aasta algul. Keanu, kelle kauaaegne partner Jennifer Syme suri 2001. aasta aprillis autoõnnetuses, käis eelmisel aastal kohtamas näitlejanna Parker Posey’ga.

Vaata videot SIIT

Buduaar.ee