Millisest materjalist ehteid eelistada?

{:282686 width=100 height=91 align=left}Mõnele inimesele meeldivad kuldehted, teisele hõbedast ehted, kolmandale hoopis tinast või vasest! Iga metall sümboliseerib erinevaid asju ja toob välja erinevaid isikuomadusi. Näiteks ergutab kuld meeli, hõbe aga rahustab. Milline metall sulle sobiks?

Kadri Põldma
kadri@buduaar.ee

{:281630 width=150 height=137 align=left}Mõnele inimesele meeldivad kuldehted, teisele hõbedast ehted, kolmandale hoopis tinast või vasest! Iga metall sümboliseerib erinevaid asju ja toob välja erinevaid isikuomadusi. Näiteks ergutab kuld meeli, hõbe aga rahustab. Milline metall sulle sobiks?

Kuld

Kulla võnked tõstavad tuju ja ergutavad meelt. Kullas on hommikupäikese kiiri, mis annavad elurõõmu, jõudu ja soojendavad. Päike ongi kulla valitseja.

Kuld metallina kuulub keha paremale poolele siis, kui on tarve tugevdada maskuliinsust.
Kuldsõrmuste vahetamine on vana traditsioon abiellu astudes. Selle ülesanne on ühendada kahte inimest. Kuld võimendab telepaatiat ja loob lähedustunde. Kuldsõrmuse vahetanud inimesed tajuvad teise pahameelt ja rõõmu ja kilomeetrite kauguselt.

Vasak pool kehast on vastuvõtlik, ei ole juhtus, et abielusõrmused pannakse vasaku käe neljandasse sõrme. Kuldsõrmus tugevdab ja avardab südant ning teeb vastuvõtlikuks armastuse rõõmudele.

Hõbe

Hõbeda sära kuulub kuule, tundlikkusele ja intuitsioonile. Hõbedas on kooselu ja sümpaatiat kõige vastu. Selles on kohanemist uue olukorraga ja kolimisega kaasas käivat vaheldust. Rääkimine on kuld aga vaikimine on hõbe. Hõbedas on jõudu olla tasa. Tema ülesanne on kuulata ja meeles pidada.

Hõbe paneb luuletusi kirjutama ja raamatuid lugema. Hõbe tähendab omaette ütlemist ja kuuvalgel rändamist. Hõbe on pehme, ilus ja veidi nukrameelne.

Ka hõbedased küünlad ja lauanõud tekitavad suguseltsi tähtsatel pidustustel tuju. Kui inimene kannab hõbeehteid, võivad mälestused vanadest koos veedetud aegadest olla väga erksad. Kuld tähendab elu kogemust, hõbe elukogemuste poolt toodud mälestuste meenutamist.

Valge kuld

Valges kullas säravad nii kuld kui hõbe. Vanasti ei tohtinud kullast ja hõbedast ehteid koos kanda, siis ajad muutusid ning kanti koos nii kulda kui hõbedat. Kulla väljapoole pürgivad ja hõbeda sissepoole suunduvad energiad ühinevad koos ühes ja samas sõrmuses või muus ehtes. Valge kuld on metallide androgüün (Androgüün ehk meesnaine on isik, kes võib käituda ja välja näha nii mehena kui naisena.)

Vask

Vask on Veenuse võimu all. Vask on suhtlemise metall, mis tekitab soovi nautida mugavusi ja olemise kergust. Ta paneb inimesed elu nautima ja lihtsalt olema. Ta tõstab suunurgad üles ning päästab valla keelepaelad.  See innustab midagi loovat tegema ja kaitseb maakiirguse eest.

Tina

Tina valitseja on Jupiter. Tina kasutavad inimesed, kes armastavad reisimist, eri kultuure ja religioone. Need inimesed omavad võime teha järeleandmisi ja annavad meelsasti lubadusi. Tina aitab mõista vaeseid inimesi ja teeb heldeks. See on positiivne metall, mis annab lootust parematele aegadele.

Millist metalli eelistad sina?