Stiilisõnastik: mis on boho-chic?

Stiilisõnastik: mis on boho-chic?

Boho-chic stiilina tõusis esile juba eelmisel kümnendil, kui boheemlaslikke outfit´e hakkasid kokku miksima sellised staarid nagu Sienna Miller, Kate Moss ja Olseni kaksikud. Stiili võtmesõnaks on vaba ja värvikas hipiriietus, mis ei tähenda aga seda, et see stiil ei võiks olla ka väga hinnaline. 

Boho-chic stiilina tõusis esile juba eelmisel kümnendil, kui boheemlaslikke outfit´e hakkasid kokku miksima sellised staarid nagu Sienna Miller, Kate Moss ja Olseni kaksikud. Stiili võtmesõnaks on vaba ja värvikas hipiriietus, mis ei tähenda aga seda, et see stiil ei võiks olla ka väga hinnaline. 

Mida sa vajad, et olla sel suvel boho-chic?

1. Juuksed

Vabalt langevad lokid või lohakalt põimitud patsid on sinu valik. Põimi juustesse lilli ja paelu või hoia juukseid koos rätikust tehtud peavõruga.

2. Ehted

Boho-chic stiil on kaugel minimalismist. Ehi ennast rikkalikult käevõrudega, kaela pane pikad kaelakeed ja kõrva rippuvad kõrvarõngad. Kinnita kette ja võrusid ka ümber pahkluude. Praegu moes olevad sulgedest kõrvarõngad on ideaalsed. Lisa veel mõned vööd, prossid ja klambrid ning komplekt on koos. Ehetel on selle stiili juures väga oluline roll, et teenida välja „boho“ järele tulev „chic“.

3. Pikk kleit või seelik

Lase end kanda suvisest romantikast ja vali kergest kangast kirjumustriline riie. Orientaalsed- või indiaanimustrid on hea valik, pastelsed lilled jäta mõne teise stiili juurde. Värvidest sobivad pruunid, oranžid, rohelised ehk kõik loodustoonid. 

4. Kingad

Vali kas platvormtallaga lahtised rihmikud või madalad sandaalid. Ka saapad on hea valik, kui leiad selle õige paari nööridega boots´e. 

5. Meik

Boho-chic stiili juurde võid lubada endale pikkade ripsmetega ja pruuni või halli hajutatud laineriga sügavaid silmi, kuid huuled olgu pigem naturaalsed ja nahk puhas. Põski rõhuta päikesepuudriga, mis toob näole puhanud ilme. 

6. Kott

Pehme vormi ja pika rihmaga suur nahast või kangast kott mahutab kõik sinu asjad ja sobitub hästi stiili. Ka koti külge võid riputada veel ehteid – kette, prosse, aga ka siidisalli. 

7. Kübar

Lohakalt elegantne laia äärega kübar sobib nagu kirss tordile. 

 

Vaata ka GALERIID!

Sarnased artiklid