Buduaar Bling-Bling:palju toredaid inimesi, tippdisainerid ja kaardimoor

Laupäeval 23. septembril leidis kohvik Moskvas aset esimene Buduaar Bling Bling pidu, kuhu olid kutsutud meie parimad sõbrad, koostööpartnerid ja Eesti avaliku elu arvamusliidrid, kes on kaasa aidanud Buduaar.ee arengule ja kahe Buduaar Shoppingu ajakirja kokkupanemisele. Kahjuks selgus viimasel minutil, et  sügisnumber  ei jõua peo ajaks kaante vahele.

Laupäeval 23. septembril leidis kohvik Moskvas aset esimene Buduaar Bling Bling pidu, kuhu olid kutsutud meie parimad sõbrad, koostööpartnerid ja Eesti avaliku elu arvamusliidrid, kes on kaasa aidanud Buduaar.ee arengule ja kahe Buduaar Shoppingu ajakirja kokkupanemisele.  Kahjuks selgus viimasel minutil, et sügisnumber ei jõua peo ajaks kaante vahele.  Küll aga lubame, et ajakiri jõuab huvilisteni sel nädalal.

Peokülalisi kostitas jookidega Absolut, kes valmistas maitsvaid kokteile uuest greibimaitselisest viinast. Hõrgud snäkid viina kõrvale meisterdas Moskva peakokk. Muusikat tegi Buduaari lemmik-DJ Tom Lilienthal ja õhtut aitas läbi viia Buduaari iluguru Mari Ojasaar. Meeleolu aitasid luua ilusad Dance Acti tantsutüdrukud. Pidu käis ka alumisel korrusel, kuid seekord olid sinna kolinud nn.work-shopid. Ühe laua taga teenindas külalisi professionaalne kaardimoor Tiina, teiste laudade ümber askeldasid tänase  Eesti moedisaini kuumad nimed Tiiu Roosma, Liisi Eesmaa, Karolin Kuusik ja Riina Põldroos, kellele oli ülesandeks antud vähem kui tunni ajaga valmis teha moekas kollektsioon asjadest, mis on ostetud Balti jaama turult ja Tallinna keskturult 3-5 krooni eest. Etteaste tegi eriliseks see, et kõik lahendused tuli moeesitlusele leida koha pealt- disainerid nägid töömaterjali esmaskordselt ja modellid valiti rahva seast. Moeloojad said neile püstitatud  ülesannetega suurepäraselt hakkama ja modellid suutsid rahva tõeliselt  käima tõmmata.
Külaliste seas tekitasid elevust ka õnnekaardid, mida igaüks oma käega piletikausist välja tõmbas. Mõni sai kaardi läbi õiguse viielt vastassoo esindajalt telefoninumbrit küsida, teisele jälle andis kaart loa tualetijärjekorras ette trügida. Kellele ennustati õhtuks palju uusi sõpru ning kes tõmbas välja kaardi, mis  palub tal  enda isiksust avada Buduaar.ee persooniloo intervjuus – lõbusaid mõtteid leidis igaüks.
Lahkudes said kutsutud naissoost külalised väikese goodybagi, mis sisaldas sügisnumbris reklaamitavaid tooteid ja toodete testereid ning Buduaari sügisnumbri kaante vahele peidetud GLOW uus CD. 
Buduaar Bling Blingist saab traditsionaalne pidu, millega hakkame tähistama iga uue ajakirjanumbri ilmumist.
Täname kõiki,kes peole tulid ja kohtume taas detsembris.

Peopilte näed Buduaar Event pildigaleriis:  http://buduaar.ee/Uritused/

 

info@buduaar.ee

.