Buduaari horoskoop 09.02-15.02

Buduaari horoskoop 09.02-15.02

Jäär

Sel nädalal on oodata nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmusi. Nädala alguses kohtad inimest, kes tundub sulle väga tuttav ning sul tekib tunne, nagu oleksite varem kohtunud. Jama on ainult selles, et sa ei suuda meenutada kus ja millal. Tööalaselt lähevad asjad häsi ja sujuvalt. Ka armuelus pole sul millegi üle nuriseda ning tunned end õnnelikuna. Pea meeles, et see on alles algus. Miks mitte talle helistada pisut tihemini kui sa oled tööl?


Sõnn

Su ümber on toimumas muutused, mis mõjutavad otseselt ka sind. Kõik on niikaua hästi, kuni see ei hakka kedagi teist solvama. Võid kohata inimest, kes on sissevõetud sinu tegemistest, käitumisest ning maailmavaatest. Võta aega, et temaga oma ideid ja mõtteid jagada, ta tahab sulle ainult head. Nädala lõpupoole on oodata rõõmu ja tralli ühe vanema isikuga. Teil saab koos väga lõbus olema. Nädala märksõna: selle asemel, et e-maile saata, proovi hoopis helistada. See on palju personaalsem.

 

Kaksikud

Sügaval sisimas tahaksid uuesti armuda. Tahad tunda liblikaid kõhus ning jalutada päikseloojangul rannas. Kuulata südantsoojendavaid armastuslaule… Õnneks on saatusel sulle midagi varuks. Sa armud ning väga ettearvamatult. Armud nii, nagu mitte kunagi varem. Tähed näitavad, et see peaks juhtuma aprilli keskel. Pane end valmis ning teavita ka oma sõpru-tuttavaid, kui su ellu on uus armastus ilmunud.

 

Vähk

Sa ei lase kellelgi end aidata. Mõne lähedase sõbra või perekonnaliikme suudad läbi lasta oma kaitsekilbist, ülejäänud jäävad ukse taha. Pead õppima laskma end aidata! Sul läheb seda sel nädalal eriti vaja. Su töökaaslane pakub sulle abi. Võta pakkumine vastu! Ta on tegelikult väga meeldiv inimene. Kõrvalised isikud on pannud sind temast halvasti arvama. Mõistad peagi, et see kõik pole üldse nii. Teist saavad väga head sõbrad. Nädala nõuanne: ole liikluses ettevaatlik!

 

Lõvi

Sa oled emotsionaalselt palju tugevam kui kunagi varem. Oled väga sarmikas ning meeldiv. Sel nädalal sulatad Jäära ja Kaksikute südamed. Nad on juba pikka aega sul silma peal hoidnud. Nüüd avavad nad oma hinged ja meeled sulle. Tuleb vägagi hea nädal sinu jaoks. Ka armastuses on sul kõik korras. Lõbus flirt võib minna ülekäte. Kui see juhtub, meenuta oma kallimat ning kõik siivutud mõtted kaovad peast. Leiad poest ilusa nipsasja, mis sobib sinu koju nagu valatult. Vaata aga, et sa liiga üle ei pinguta, või siis tee ruumi uute asjade jaoks, visates vanad minema. Nädala nõuanne: hoidu hasartmängudest ja loteriist! 

 

Neitsi

Su meeleolu on super. See on tänu sellele, et oled paar tõsist probleemi, mis sind juba ammu vaevavad, ära lahendanud. Paljud imestavad, et sa oled suutnud nii rasketest oludest välja tulla. Oled palju tugevam kui sa arvatagi oskad. Esialgu võib küll tunduda, et teised on sinust tunduvalt tugevamad, aga pikemas perspektiivis lööd sina ikka pika puuga teistele. On oodata kerget flirti kolleegi või naabriga. Kui selleks osutub naabripoiss, siis ole ettevaatlik. Külamutid näevad ja kuulevad kõike! 

 

Kaalud

Sa jääd seda nädalat mäletama kui armastuse ja õnne nädalat. Hoolimata oma muredest on sul rõõmsaid hetki koos Jääraga, kes hiljuti su teele sattus. Kui leiate aega teineteisele, kindlustate sõpruse kogu eluks. Selline sõprus võib aga kõhklusi tekitada sinu kallimas (kui sul on kallim).  Samuti on sellest sõprusest väga häiritud Kaalud. Tööl ei lähe kõik just nii nagu sa sooviksid. Teed liiga vähe, et oma bossile muljet avaldada. Ole ettevaatlik võõraste inimestega, kellega sul vaja äri ajada on. Nad võivad sulle maa ja ilma kokku lubada, aga tegelikult nad lubatut täita ei saa. Ole valvas või kahetsed seda mais. 

 

Skorpion

Loe oma SMS-e korralikult. Proovi aru saada, mida sõnumisaatja tegelikult öelda tahtis. Esmalugemisel ei pruugi sa sellest õigesti aru saada. Alles teist korda lugedes avastad tõelise sõnumi ning oskad sellele ka vastata. Miks mitte minna väikesele reisile? Miks mitte teha midagi sellist, mida sa varem pole teinud? Võta oma pere või kaaslane reisile kaasa. Näita neile kui palju sa neist tegelikult hoolid. Näita ka oma töökaaslasele kui väga sa ta tööd hindad. Paar ilusat komplimenti teevad alati tuju rõõmsaks.

 

Ambur

Üks Vähk, kes on sinust huvitatud, ilmub taas välja. Sina kui Ambur ei suuda temaga kuidagi häid suhteid hoida. Sa lihtsalt ei saa Vähkidega läbi… See on ka kuidagi sinu minevikuga seotud. Selline käitumine on hea näide sellest, kuidas tunded ületavad kaine mõistuse piiri. Siiski meeldib Sulle, kui ta naeratab või meelitavaid komplimente teeb. Nädala nõuanne: ole ettevaatlik liikluses. Kipud ülehindama oma võimeid ning ei arvesta ilmastikuoludega. Nii on õnnetused kerged tekkima.

 

Kaljukits

Ära lase end lootusel ja hirmul pooleks kiskuda. Võid alustada uute projektidega, aga kui vana jääb lõpetamata, tuleb ta kuskilt välja ja keerab praeguse projekti uppi. Selline edasi-tagasi jooksmine pole mitte päevade küsimus. See mõjutab sind kuni detsembrini. Ja mis selles Kalades nii erilist on? On aeg temast lahti öelda ning eluga edasi minna! Käi rohkem väljas, mine väikesele reisile ning lihtsalt naudi elu! Nädala nõuanne: väldi kasiinosid ning ära osta loteriipileteid. 

 

Veevalaja

Näed elu läbi roosade prillide sel nädalal. Sa ei suuda seda küll uskuda, aga elu naeratab sulle. Võta rahulikult ning ole õnnelik. Elu pole sul juba aastaid nii hea olnud. Eriti lõbus naabrimees suudab sul tuju lausa taevasse tõsta. Ole aga ettevaatlik, tema soovidel võib väike tagamõte olla. Pealegi ei ole sul ju plaanis niipea kolida, onju? Nädala nõuanne: mine metsa jooksma, see aitab kaasa heade ideede tekkimisele.

 

Kalad

Oled oma kuulsusejanu ohver. Paned rohkem suhu kui alla suudad neelata ning ei pane inimesi enda ümber üldse tähele. Tee ise tööd ning ära käsi teistel sinu kohustusi täita. Oled sel nädalal väga heldekäeline ning su sõbrad saavad seda ka tunda. Mis puudutab su tööelu, siis seal võib tekkida probleeme. Enam ei saa lollitada ning mängida. On tõsise töö aeg ning era- ja tööelu olgu lahus. Järgi oma sisetunnet ning sa teed õigeid otsuseid.