Buduaarikatele: uuendused Buduaari foorumis ja turul

Buduaarikatele: uuendused Buduaari foorumis ja turul

Nädalavahetusel on Buduaari foorumis ja turul toimunud mitu uuendust, mis muudavad suhtluskeskkonna mugavamaks, kiiremaks ja turvalisemaks.

Nädalavahetusel on Buduaari foorumis ja turul toimunud mitu uuendust, mis muudavad suhtluskeskkonna mugavamaks, kiiremaks ja turvalisemaks.

* Kui kasutaja saab teiselt kasutajalt kirja, siis tuleb nüüd kiri ka tema e-mailile. Seda saab lugeda nii oma e-maili aadressilt kui Buduaari keskkonnas.

* Selleks, et inimesed kasutaksid kommenteerimise ja foorumis postitamise võimalust sihipärasemalt, oleme ellu kutsunud uuenduse –  kommentaari pikkus peab olema vähemalt 10 tähemärki. Nii kaovad ära kõik smily´d  ja ühesõnalised kommentaarid.
Lisaks on ka otsingumootori back-nupp taas töökorras.

* B-turus kauplejatel on nüüd võimalik kaubelda kas äriisikuna või isiklike asjade müüjana. Ehk siis need, kes müüvad oma teenust ( juuksurid, küünetehnikud jm) või tegelevad uue kauba tootmise või vahendamisega ning teenivad sellega elatist, on meie keskkonnas arvel kui äriisikud ja peavad ka maksma kuulutamise eest äriisikute tasu. Isiklike asjade müüjana saavad asju müüa siiski need, kes tõesti müüvad oma isiklikke asju.

* B-turul on kasutajatel nüüdsest võimalik muuta ka piltide järjekorda, aga automaatselt läheb esimeseks viimati lisatud pilt.

Oluline muudatus on ka see, et kasutajatel on võimalik nüüdsest kommenteerida teisi kasutajaid ja seeläbi ka teisi teavitada tema usaldusväärsusest. Nii saad näiteks lisada mõne müüja profiili juurde oma arvamuse temast – kes müüjaga oli hea äri ajada või mitte ning neid kommentaare näeb siis, kui klikid lahti kasutaja profiili.

Kuna B-turule lisandub iga nädal tuhandeid pakkumisi ja postitusi, siis tegime automaatsüsteemi, mis vanemad pakkumised ära kustutab. Selle eesmärk on, et turul ei oleks ammu aegunud pakkumisi. Kui kuulutus on üleval olnud 2 või enam kuud, siis saadetakse teie e-mailile teade, et kuulutus kustutatakse 30 päeva pärast. Kui on soov, et see kuulutus jääks siiski kauemaks üles, siis tuleb oma kuulutust uuendada.

 

Buduaar.ee