Mida jõuludeks mitte kinkida?

3000 inglase seas läbiviidud küsitlusest selgus, et kõige ebasobivamad jõulukingid on vannivahud- ja soolad ning sokid, kirjutab Geniusbeauty.

3000 inglase seas läbiviidud küsitlusest selgus, et kõige ebasobivamad jõulukingid on vannivahud- ja soolad ning sokid, kirjutab Geniusbeauty.

Nimekirja kuuluvad esemed, mis on üsna ennustatavad – näiteks kudumid, aadressiraamatud ja kalendrid – ning mõned vähem prognoositavad esemed nagu ehted ja lõhnaõlid. Võibolla me lihtsalt ei oska õiget lõhna valida? Kui valid kingituseks filmi, siis uuri järele, et kingisaaja pole seda juba näinud.

80 protsenti vastanutest ütles, et nad mõtlevad väga hoolikalt järele, mida nad kellelegi kingivad. 40 protsenti sõnas, et kui neile kingitakse ebasobiv või soovimatu kink, annetavad nad selle heategevusele.

Jõuluaeg on juba varsti käes ning oleks soovitatav tutvuda nimekirjaga ebasobivatest kinkidest:

1. Vannivahud ja muud vannitarbed (sealhulgas ka seebid)

2. Sokid, lipsud, pidžaamad, kudumid

3. Küünlad ja kalendrid

4. Igasugused šokolaadid ja kommikarbid

5. Raamatud

6. Lõhnaõlid, kreemid, habemeajamisjärgsed kreemid

7. Ehted

8. Pildiraamid

Enamik inimesi tunneb ohtu saada tädilt soovimatu kingitus, keda nimetatakse 14 protsendiga kõige halvemaks kingitegijaks; neile järgnevad töökaaslased. 9 protsenti ütles, et vanavanemate tehtud kingid ei paku mingit rõõmu.

Mida Sina jõulukingiks saada ei taha?

 

Anneli Allikas-Parv