Paljastatud: loe, milline meik meestele üldse ei meeldi

Paljastatud: loe, milline meik meestele üldse ei meeldi

Naised on harjunud end meikima ning enamustel meist on ajapikku välja kujunenud ka kindel meikimise rutiin – kes kasutab lauvärvi, silmalainerit, silmapliiatsit, highlighter’it, ripsmetušši, kunstripsmeid, põsepuna, jumestuskreemi, peitepulka, huulepulka ja kes teab, mida veel. Fakt on see, et 95% naistest meigivad end pea iga päev ning nad tunnevad, et meik teeb neid ilusamaks.

Naised on harjunud end meikima ning enamikul meist on ajapikku välja kujunenud ka kindel meikimise rutiin – kes kasutab lauvärvi, silmalainerit, silmapliiatsit, highlighter‘it, ripsmetušši, kunstripsmeid, põsepuna, jumestuskreemi, peitepulka, huulepulka ja kes teab, mida veel. Fakt on see, et 95% naistest meigivad end pea iga päev ning nad tunnevad, et meik teeb neid ilusamaks.

Aga mida mehed sinu meigist arvavad? Milline meik meestele üldse ei meeldi – veebiportaal hercampus.com viis noormeeste seas läbi uuringu, kust selgus, millist meiki mehed odavaks ja inetuks peavad ehk siis kuidas ennast meikida ei tasu!

Niisiis milline meik vastassugupoolele ei meeldi ja milline sobib kandmiseks vaid teatud olukordades:

Suitsusilm

Päevasel ajal tugeva suitsusilma kandmine ei jäta head muljet, pigem näitab see meeste arvates, et sa oled lausa meeleheitel, et tähelepanu võita. Ööklubis sobib ilusti tehtud suitsusilm aga väga hästi. Kui sa suitsusilma tegemises vilunud pole, siis piirdu lihtsalt laineri ja ripsmetušiga.

Kassisilma lainerijoon

Kummalisel kombel ei meeldi see peaaegu mitte ühelegi mehele. Miks – nende sõnul näeb see ebaloomulik välja.

Värviline silmameik

Kui värviga pole üle pingutatud ja see sobib riietusega kokku, siis pole meestel selle vastu midagi. Ka sinist värvi lainerijoon on nende arvates kena, kui sa suudad selle välja kanda. 

Kunstripsmed või ripsmepikendused

Kui muu meik on tagasihoidlik, siis pole meestel selle vastu midagi, kui sul hirmpikad ripsmed on. Tänapäeval on nii paljudel ripsmepikendused, et mehed on sellega lihtsalt harjunud.

Punane huulepulk

See meeldib meestele ja mõjub nende arvates seksikalt, kuid suudelda nad seda ei taha. Hirm oma särki ära määrida on suurem, kui soov punaseid huuli suudelda. Mainiti siiski ka seda, et kui tegu on naisega, kes väga meeldib, siis pigistavad nad punase huulepulga koha pealt silma kinni ja lepivad faktiga, et hiljem tuleb oma suud korralikult vee ja seebiga hõõruda, et värv maha pesta. 

Glitter make up

Siinkohal vastasid kõik mehed üheselt ja vastus on “ei meeldi”. Kuigi sulle endale võib läikiv silmameik lahedana tunduda, siis meestele see lihtsalt ei meeldi. 

 

Huvi pärast võiksid oma kallima käest uurida, milline meik temale meeldib ja milline mitte. Vastus jäta loo alla kommentaaridesse!