BONO PALJASTAS OMA 40 aastase liidu saladuse

Paul Hewson/Instagram

Huffpost

Paul Hewson ehk Bono on 1982.aastast olnud abielus Ali Hewsoniga. Paaril on neli täiskasvanud last.

Paar osaleb üheskoos paljudes erinevates heategevusprojektides ning lisaks on neil mõlemil ka täitsa enda projekte.

Bono ja Ali armastuslugu sai alguse juba põhikoolis. Ali on varasemalt avaldanud, et juba peale esimest koosoldud nädalat teadis ta, et Bonost saab kunagi tema abikaasa. Kohtamas hakkasid nad käima siiski alles teismeliseeas.
“Kui olime kuus nädalat koos olnud, siis läksime lahku, sest olin oma parimale sõbrale lubanud, et soovin ta oma mõtetest välja saada,” rääkis Ali mõned aastad tagasi antud intervjuus.

Paar ei jõudnud siiski kaua lahus olla. Kui Ali oli 21 ja Bono 22, sõudsid nad abieluranda. Mõnda aega pärast pulmi muutus U2 bänd maailmakuulsaks ansambliks. Abielu algusaastail elas Ali koos bändiga, kuid laste saabudes, soovis paar siiski enam privaatsust saada. Nende esimene tütar Jordan sündis 1989.aastal ning teine tütar Eve 1991.aastal. Peret õnnistati veel kahe pojaga aastail 1999 ja 2001.

Bono on oma abikaasale pühendanud ohtralt laule. Näiteks “Ordinary Love” räägib nende armastusloost.
“Ali ja mina oleme tõenäoliselt praegu palju enam teineteisesse armunud, kui siis kui tutvusime,” rääkis Bono. “Mu naine on väga iseseisev ja tark. Ta näeb mind enamjaolt väga omamoodi nurga alt. Ma naudin temaga koos olemist väga palju,” lisas staar.

Bono on oma abielu kirjeldanud kui “lennumatkaks võluvaibal.”