TÕSIELUSTAAR TEATAS, ET kavatseb oma platsenta ära süüa

Lala Kent/Instagran

usmagazine

Tõsieluseriaalist "Vanderpump Rules" kuulsaks saanud näitlejatar ja lauljatar Lala Kent sai hiljuti esmakordselt emaks. Naine avaldas sotsiaalmeedias ka foto, kus vastsündinud tütrekest süles hoiab. Pildi all teatas ta, et laps sai nimeks Ocean Kent Emmett.

Nüüd avaldas 31-aastane tõsielustaar, et kavatseb oma platsenta ära süüa. Naine jagas sotsiaalmeedias ka kaadreid sellest, kuidas tema platsentast värvilisi kapsleid valmistatakse.

Lala platsenta küpsetati valmis koos sidruni, ingveri ja cayenne pipraga. Kui platsenta oli küps, pandi see kuivama. Ükskord kuivana tehti see pulbriks ning pulbriga täideti värvilised kapslid, mille staar endale sai.

Naise sõnul on kapslite söömine juba lühikese aja jooksul aidanud tema hormoonitaset pärast sünnitust olulisel määral paremaks muuta.

Platsenta söömine kuulub mõningate kultuuride juurde ning viimastel aastatel on selle söömine muutunud USA staaride seas väga populaarseks. Usutavalt parandab platsenta söömine värske ema hormoonitaset ning aitab ennetada sünnitusjärgset depressiooni. Seda pole siiski teaduslikult tõestatud.