VALUS VAATEPILT: blogija näitas botoksi süstimise kohutavat tagajärge

Whitney Buha/Instagram

Buzzfeed

Chicagost pärit elustiiliblogija Whitney Buha võttis kaks korda aastas botoksisüste. Pärast viimast ilusüsti märkas ta, et üks kulm ei näinud normaalne välja. See rippus ja sellel ei olnud kulmule omast kumerust. Buha naasis vea parandamiseks ilusalongi ja sai uue süsti. Paar päeva hiljem tabas naist aga šokk.

Nimelt oli naise üks silmalaug muutunud rippuvaks silmalauks ehk ptoosiks. Mida päev edasi, seda hullemaks olukord muutus. Üks silm punnitas nähtavalt väljaspoole.

Siinkohal läks Whitney juba paanikasse ning kartis, et muutus võib olla püsiv või sellel võivad olla kurvad tagajärjed tema nägemisele.

Turundustööd tegev naine üritas algselt silma juuste taha peita, siis aga mainis oma videos, et varjab silma botoksi süstimise tagajärje tõttu. Jälgijad küsisid täpsemaid tagamaid ning Whitney otsustas oma olukorrast avameelselt rääkida, kuigi see valmistas talle piinlikkust. Nüüdseks on naise videoid kui hoiatavat näidet ilusüstide kohta üle kogu maailma vaadatud ning inimesed jälgivad aktiivselt silma paranemist.

Buha üritab praegu olukorda parandada võttes silmaümbrusesse botoksit juurde – muul viisil pole võimalik seda kiiresti teha. Nüüd ootab naine, et süsti tulemus hakkaks paistma ja silm paraneks.