BUDUAAR TESTIB: Clean Kitchen teeb sinust oma kodus meisterkoka

Buduaar

Kui kirjeldada keskmise Eesti naise igapäeva elu, siis tihti on see ühe kindla mustriga- töö, kodu, lapsed, kool, lasteaed, trenn, pood, söök.  Ja nii päevast päeva. On suur õnn, kui leiad midagi, mis teeb su päeva mõnusamaks, lihtsamaks ja muudab pisut seda igapäevast rutiini. Buduaari müügijuht ja kahe väikese lapse ema Sessi testis Clean Kitcheni mugavat lahendust, kus tervislik ja maitsev toit koos valmistamisjuhendiga jõuab otse koduukse taha. “Ise süüa tehes kipuvad need toidud ikka ja aina korduma, aga Clean Kitchen tõi mõnusat vaheldust meie menüüsse,” ütleb Sessi ja lisab, et see on hea võimalus aega kokku hoida poeskäimise ja menüü väljamõtlemise arvelt.

Mis on Clean Kithen?

Kujuta ette elu, kus õhtul koju tulles ootab sind ees õhtusöögi retsept koos kõige vajalikuga ning mis eriti mõnus, kõik toiduks minev on pakitud täpsetes kogustes pakenditesse. Sul pole tarvis teha muud, kui retsepti järgi toit valmis teha ning sööma asuda. See ongi Clean Kitchen.

Clean Kitcheni veebilehelt leiad Eesti tuntud tippkoka Orm Oja poolt valmistatud retseptid. Vali välja endale kõige meelepärasemad ning telli toorained kulleriga tasuta koju. Toit saabud ilusti pakendatult ning täpsetes kogustes. Ei mingit toiduraiskamist ega äraviskamist. Koos toitudega on kaasas valmistamise õpetus, mida järgides saab toidud kiirelt valmis ning tulemus on imemaitsev. See on nagu restorani toit, mille oled valmistanud sina ise ning tavapärasest väiksema ajakuluga. Edasi naudi oma õhtut juba endale sobival viisil.

„Mulle tohutult meeldib Clean Kitcheni lai retseptide valik“ ütleb Sessi. Iga päev ongi tunne, nagu sööksin restorani toitu, ainult, et oma kodus. Saan valida kergemate ja pisut keerulisemate retseptide vahel ja valikus on nii taimset toitu, mereande kui ka kana, sealiha ning loomaliha. Igale ühele midagi. Retseptid uuenevad iga nädal, seega ikka ja jälle avastan uusi lemmikuid.

Vaata videost, kuidas õnnestus Sessil kreveti phad thai.