SÜNDINUD ILUSAKS #11: Krista Lensin avastas nutrikosmeetika võlud

Pilt: veebitõmmis

Buduaar

Seekordses sünidnud ilusaks osas on Aveli külla läinud Krista Lensinile ning üheskoos tehakse tutvust Ultimate Beauty nutrikosmeetikaga.

Krista jaoks oli nutrikosmeetika täiesti uus maailm, kuid tudeerides ja õppides tõdeb naine, et nutrikosmeetika võlu peitub justnimelt selles, et ravitoime algab seespoolt väljapoole. Esimesena võtavad naised luubi alla vitamiinid ning saame teada, et kõik vitamiinid võiksid ja peaksid olema liposomaalsed. Millised on aga need kolm ainet, mida meie organismis on koguaeg vähe ja kuidas saada mugavalt ning mõistlikus koguses vajalik vitamiiniannus kätte? Ultimate Beauty vitamiinikomplektid on selle jaoks viimase aja ühed mugavamad moodused ning just seetõttu kujunenud paljude naiste vaieldamatuks lemmikuks. Krista annab ülevaate, milliseid vitamiine võiksime manustada, et ka sinu päev võiks alata sama säravalt kui temal.
Üheks suureks üllatustooteks kujunes Krista jaoks ka Terracotta Coctail ehk isepruunistavad kapslid, mis koosnevad neljast pigmendist ja taimest. Lisaks maiustavad naised veel ka kollageeni kummikommidega, rüüpavad kollageeni sisaldavat kohvi ning Aveli lemmikteed, milleks on Collagen The Matcha Chai.
Kõigest lähemalt aga juba allolevas videos!