Villu kolumn: kuidas taltsutada paha poissi?

Villu kolumn: kuidas taltsutada paha poissi?

Mitmed naised on armunud pahasse poissi ja soovinud muuta suhte tõsiseks. Kas paha poissi on üldse võimalik taltsutada või pigem tasuks võtta oma asjad ja minema joosta? Kui siiski soovida proovida, siis tasub sul teada, mis on siiani toiminud.

Mitmed naised on armunud pahasse poissi ja soovinud muuta suhte tõsiseks. Kas paha poissi on üldse võimalik taltsutada või pigem tasuks võtta oma asjad ja minema joosta? Kui siiski soovida proovida, siis tasub sul teada, mis on siiani toiminud.

 

Vaatamata sellele, et pahasid poisse on võimalik taltsutada, tasub enne pea ees sellistesse suhetesse hüppamist korraks kainelt järele mõelda. Vähemalt püüda seda teha, ka siis kui paha poiss on su pea segi ajanud. On teatud märke, mis viitavad sellele, et paha poisi taltsutamine oleks ebamõistlikult keerukas. Näiteks on oluline asjaolu paha poisi vanus. 

Praktika näitab, et kahekümnendates paha poissi taltsutada on suhteliselt lootusetu, kui siis võib-olla olukorras, kus ta on kahekümnendate lõpuks väga palju kogenud. Enamasti on see vanuse mõttes võimalik pärast kolmekümnendat sünnipäeva. Erandeid on harva.

Erinevalt lihtsalt truudusetutest võrgutajatest on pahad poisid oma olemuselt sügavamad ning vajavad ka seda, et oleksid elu jooksul piisavalt paljude erinevate naistega lähedaselt suhelnud (mitte pelgalt seksinud). Neil peab olema tekkinud sisemine teadlikkus sellest, et nad on näinud, millised on erinevad naised ning kuidas nad käituvad. Kui pahal poisil on piisavalt kogemusi, võib isegi proovida tema taltsutamist. Järgnevalt on ära toodud mõtteid, mis tavaliselt töötavad.

Ole mitmekülgne. Kui paha poiss laseb ennast ära taltsutada, siis reeglina naise poolt, kes on piisavalt mitmekülgne. Enamasti ei toimi see, kui naine on väga vähe kogenud ning paha poiss tahaks temaga koos olla pelgalt erinevuste avastamise soovist. Pigem vastupidi. 

Paha poiss vajab, et tema naises oleks olemas nii emalik hoolitsemine, naise armastus, armukese kirg ja salapära kui ka sõbra usaldusväärsus. Reeglina on suhte toimimise huvides väga oluline ka see, et naine suudaks vastata nendele nõudmistele, mille alusel pahad poisid loovad usalduslikke suhteid.  Naine peab olema oma lubadustes ja tegudes sama aus ning täpne nagu paha poisi sõbrad, kellega ta on siiani usalduslaenguga lähedussuhteid loonud. Just siis on võimalik oodata, et paha poiss vastab samaga. 

Kuna paha poiss on näinud oma elus väga veetlevaid naisi ning on tahetud, siis on väga oluline ka see, et naine oleks välimuselt kütkestav. Kui paha poisiga suhtesse jõudnud naine enese eest vähem hoolitsema hakkab, on see ohtlik, pigem tasub seda isegi rohkem teha.

Anna aega. Paha poiss ei muutu kindlasti mitte hetkega. Elu ei ole tavaliselt nagu filmis, kus lihtsalt toimub silmapilkne muutus. Võib öelda, et paha poisi muutumine ei võta väga kaua aega, küll aga võib päris pikk aeg kuluda muutuseni jõudmiseks. Sellepärast peab paha poisi naine arvestama ka vajadusega olla kannatlik ning taluv. Liigne rutakus, närvilisus, ülinõudlikkus ning survestamine ei vii tavaliselt heade tulemusteni.  Normaalne on saavutada arvestatav muutus poole aasta kuni aasta jooksul, sõltuvalt paha poisi vanusest ning eesmärkidest. Paha poisi edasiminekut korrektsemaks muutumise teel tasub premeerida. Tuleb tunnustada ka neid asju, mida tavalise mehe puhul võib pidada normaalseks. Paha poiss on harjunud mängima piiri peal ning seetõttu ongi sageli nn „normaalne“ käitumine tema puhul juba arvestatav edasiminek.

Ära püüa lõpuni mõista. Võib tunduda julm, aga paha poisi puhul pole päris kõigest võimalik aru saada, vähemalt mitte koheselt. Mitmed naised on olnud kurvad ja segaduses, kui tunnistavad, et nad ei saa aru, miks nende pahast poisist mees mingil viisil veidralt käitub. See on pahade poiste puhul normaalne. 

Kui tegemist ei ole petmisega või asjadega, millele järgneks kriminaalne karistus, tasub püüda sellega leppida – paha poisi juures on loomupäraselt imelikke ilminguid. Mõttekas on püüda aru saada paha poisi tegude taga olevatest kavatsustest – kui need on siirad, siis on tegelikult asjad sageli päris hästi. 

Ma ei tea ühtegi juhust, kus paha poisiga koos oleval naisel poleks säärast segadust tekkinud. Pahad poisid ongi enamasti nagu eraldi liik loomariigist, mis pole mõeldud kodustamiseks, kuid võib teatud tingimustel saada täiesti hästi taltsutatud. Unustada tasub igasugune loogika, mis toimib sinu sõbrannade või normaalsete heade meeste puhul.

Mõjuta positiivsega. Muutused paha poisi käitumisharjumustes ja elukorralduses saavad alguse tema sisemistest põhjustest. On väga vale ja ohtlik hakata pahale poisile peale suruma sunnitud muutusi, sest just selle vastu on ta oma olemusega elu aeg sõdinud. Pigem on kasulik näidata muutumise positiivseid külgi ja seda, kuidas see sinule heameelt teeb. 

Kohati võib paha poiss täiesti positiivselt üllatada, sest on saavutanud tänu sinu poolt loodud olukorrale ise sisemise motivatsiooni muutusteks. Tihti tahab ta veenduda, et sa tema kõrvalt ka keerukates olukordades ei lahku ning teeb paljudest suurematest ja väiksematest asjadest enda jaoks kõnekaid järeldusi. 

Seega tasubki unustada igasugune sund, agressioon ja ähvardamine – see on kõige kindlam viis paha poisi taltsutamise ebaõnnestumiseks. Tasub premeerida positiivset ning avatult rääkida, kui palju see sulle korda läheb.

Reeglid. Paha poiss on harjunud elus enamikku reeglitest rikkuma, ometi peab ta kinni põhimõttelistest kokkulepetest oma sõpradega. Temaga tuleb piirid paika panna, sest sarnaselt kodustatud metsloomale võib ta kohati üllatada täiesti uskumatu käitumisega lihtsalt sellepärast, et vastavad kokkulepped ja piirangud puudusid. 

Ei tasu unustada, et väljend „paha poiss“ koosneb kahest osast „paha“ ja „poiss“ ning nii on see sageli ka elus. Pahad poisid jäävad südames alati väikesteks poisteks ka siis, kui nad on viiekümneaastased ning sellega tuleb arvestada. Just siin peabki mitmekülgne naine suutma teha kokkulepped olulistes asjadest ning need väga selgelt ja arusaadavalt üle kordama. 

Kui paha poisiga ei ole kokku lepitud, et ta pärast sööki nõud kraanikaussi või nõudepesumasinasse viib (pesema ta neid enamasti niikuinii ei hakka), siis ta seda ka kindlasti ei tee; kui pole kokku lepitud, et ta jalanõudega tuppa ei lähe, siis ta seda ka suure tõenäosusega teeb. Need on väiksed asjad, mis iseloomustavad käitumise mehhaanikat. Hädavajalik on reeglid paika panna olulistes küsimustes. Pahale poisile jääb alati osa tema vabadusest ja protestivaimust, peaasi, et see lihtsalt valesti ei avalduks.

Kokkuvõttes võib öelda, et paha poissi saab taltsutada, kui ta on õiges vanuses ja piisavalt elu ning naisi näinud. Pead olema mitmekülgne, kannatlik, mõistev ja tugev. Enamasti see ka tasub ära, sest just pahadest poistest võivad saada head mehed.