Villu Parvet: kuidas meestes huvi äratada

Villu Parvet: kuidas meestes huvi äratada

Igal naisel on võimalik lihtsasti meis huvi äratada, kui ta kasutab õigeid vahendeid ning lõpetab pigem enda vastu töötamise. Järgnevas ei pruugi olla midagi põrutavalt uut, ometi paljud naised ei toimi nii või loodavad liiga palju „naiselikule loogikale“… Me oleme mehed ja meiega pole üldse keeruline!

Igal naisel on võimalik lihtsasti meis huvi äratada, kui ta kasutab õigeid vahendeid ning lõpetab pigem enda vastu töötamise. Järgnevas ei pruugi olla midagi põrutavalt uut, ometi paljud naised ei toimi nii või loodavad liiga palju „naiselikule loogikale“… Me oleme mehed ja meiega pole üldse keeruline!

Lase loomal jahtida… Oleme meestena loomad, kellele meeldib jahtida. Täiesti naljakal kombel kaob meie huvi kohe, kui tunneme, et sa annad meile seksi liiga lihtsasti. Kusjuures on oluline ka see, millise mulje jätad. Kui oled tegelikult pipar, aga sinu käitumisest, olekust ja jutust on võimalik välja lugeda, et igas fooris põleb roheline tuli, siis loobume reeglina ära. Õrrita meid, aga tõrju ka kohe, nii õunid meid täielikult…

Sa ei räägi arsti ega politseiga…(loodetavasti) Naistel on vahel kustutamatu soov endast kõike rääkida, alates lapsepõlvest kuni sama päeva tegevusteni. Hoia ennast, palun, tagasi. Me tahame sind tundma õppida, su voorused ja puudused ise avastada. Pealegi arvesta, et kui sa meile meeldid, mõtleme kõik, mida me ei tea, pigem paremaks ja huvitavamaks. Salapära veetleb meid väga.

Su silmadel on jõud hüpnotiseerida… Naised, kes julgevad mehi vastu vaadata ning kohe pilku ära ei pööra, äratavad tegelikult meist palju rohkem huvi. See tekitab põnevust ja väljakutseid. Kui veel sellise silmadega kontakti lõpuks muuseas silma pilgutad, tekib meie pähe niipalju küsimusi, et oleme varsti väikeste kutsikatena sinu jalgade juures ning püüame sust rohkem teada saada.

Kanna vähem riideid… veel vähem :) See on labane, väga labane, aga töötab. Ma ei hakka rääkima lähemalt sellest, mis mõju avaldab suvel see, kui märkame veidi rohkem su jalgu, rindu ja peput. Kui ilm seda lubab, siis kanna vähem riideid ja tee seda ka mujal, kui õhtul väljas käies. Ole seksikas ka poes, tööl, koeraga jalutamas jne. Miinuseks on siinjuures see, et pead pesapalli kurika leidma, et meid eemale peksta.

Vaikus on kuldne… Kui meiega kohtud, siis ära hakka peale esimest kohtumist kohe sõnumeid saatma ning ära jäta endast meeleheitel klammerduja muljet. Ära helista kohe tagasi, ära saada teateid. Me lähme hulluks, kui ei tea, mis su peas toimub ja meie huvi kasvab iga minutiga – lase meil piinelda ja me võtame sinuga ise ühendust. Tavaliselt murdume maksimaalselt kahe kolme päeva jooksul. 

Enesekindlus ajab meid hulluks… Kui naine on enesekindel, siis on temas midagi väga seksikat ja ligitõmbavat. See peegeldub tema jutus, olekus ja juba selles, kuidas ta ruumi sisse astub. Kui sisened kuskile, korda endale peas, et „oled lihtsalt liiga hea naine nende ahvide jaoks, kes su järele vahivad“ ning naerata enesekindlalt. Me aktiveerume nagu väikesed paksud lapsed, kes suurt kooki näevad, ja hakkame otsima võimalusi sulle lähenemiseks (siinkohal ära unusta jälle seda pesapallikurikat käekoti rihma vahele panna).

Kõnni nagu naine… ja veel aeglasemalt… Vahel on mõni ilusa välimusega naine tõusnud lauast püsti ja hakanud kõndima nii nagu traktorist õllekast väljudes. Naiselik kõndimine on relv, mis meid tohutult mõjutab. Ma ei tea, kuidas te seda täpselt teete, aga kaasatud on pepu ja jalad jne… Ma parem rohkem ei kirjelda, sest käed niigi värisevad. Ja tee seda aeglasemalt – see on meile eriline (ergutav) löök allapoole vööd.

Prillid…fantaasiad…huvi… Kasuta prille, isegi kui sa ei pea neid kandma. Me ei tea täpselt, kas see on seotud mõne meie fantaasiaga (ilmselt on), aga prillidega naised on lihtsalt väga seksikad. Kui naine on algselt juba köitev, siis tõmbavad seksikad ja sobivad prillid huvi veel kordades üles. Samuti on see hea viis enda välimus ka sind tundvate andunud fännide jaoks uudseks muuta. Proovi, see töötab!

Üllata flirtiva kommentaariga… Kui sa oled seksikas naine, siis tõmbad meie huvi lakke, kui teed mõne flirtiva kommentaari või esitad küsimusi. Oluline on, et ütled asja välja ja kohe peale seda kõnnid edasi, mitte ei jää ootama. Olen oma silmaga näinud, kuidas mehed muutuvad kuutõbisteks, kes su järele jooksevad, koperdama hakkavad või autoga millegi vastu sõidavad. Me ei oska seda oodata ja see müüb.

Ära ripu telefoni küljes… Sa lased vahel mõned väga head kutid plehku, näiteks kedagi oodates, poes käies või lihtsalt jalutades, kui mulised telefoniga. Enamik meist ei taha sulle siis läheneda ning õige hetk võib mööduda. Kui ringi liigud ning kõik muu paigas on, siis jälgi, et kõnede vahel veidi ka niisama olla suudaksid. See annab meile võimaluse oma esimene hale lähenemiskatse teha :)

Mis on parem kui tõeline püss?... Kaks püssi! Ma ei tea, mis meil meestel sellega on, kui me kahte naist korraga näeme. Eriti siis, kui tegemist pole kaunitar-koletise stsenaariumiga ja mõlemad on ilusad. See lihtsalt ajab hulluks. Kahe sarnaselt riides ja seksikalt käituva naise summa on midagi müstilist. Võta oma sõbranna kampa ja ajage terve linn hulluks. Koos olles olete veel julgemad ning enesekindlamad. See on meie jaoks juba ebaõiglane!

Ära FB-ga üle pauguta…(st pinguta) Ära pane üles pilte endast iga nurga alt ja pane palun mõned pildid ka, kus sa pole peaaegu alasti. Me soovime põnevust ja tahame sind ise avastada, me ei taha, et kõik oleks täielikult avatud. Lisaks jätad sa ennast ainult paljalt esitledes pigem liiga odava mulje – hoia endast üleval erinevaid pilte, mitte ainult paljast keha. Samas olgem ausad – vähemalt üks pilt võiks küll olla, kus su keha ka ilusti näha on… 

Elu ei ole nii masendav… Ole rõõmsameelsem, kui ringi liigud. Ära vahi meid altkulmu ning sellise hirmunud ja närvilise pilguga, nagu sa oleksid meie fotot kuskil politseisaate tagaotsitavate sarivägistajate lõigus näinud. Kui suudad rõõmsalt teistega suhelda, tekib ka meil tunduvalt suurem huvi sulle läheneda. Vahel oleme niigi häbelikud, eriti kui sa väga seksikas välja näed… nagu see paljude tüdrukute puhul paraku on. Eriti suvel.

Elu on väga ilus ja kui sul on veidi vaba aega, head sõbrannad ning õige suhtumine, muutub see veel põnevamaks. Loomulikult aktiveerib selline lähenemine lisaks headele meestele ka hordide kaupa kõikvõimalikke mõttetuid tõhke, kuid nii see paraku lihtsalt on. Parem ikka suure hulga erinevate tüüpide hulgast valida, kui loota, et just need, kes sinuga rääkima tulevad, on kõige paremad. Ära unusta, et printsi leidmiseks tuleb keskmiselt läbi suudelda 327 konna :)

Villu