Villu Parvet: kuidas uinunud printsi üles äratada

Villu Parvet: kuidas uinunud printsi üles äratada

Vahel juhtub, et mõlema osapoole jaoks täiesti ilusti alanud suhtlemine on mingil põhjusel katkenud. Vahel võivadki põhjuseks olla välised asjaolud ning siis on sul võimalik ennast õigesti mehele meelde tuletada ja oma „uinunud prints“ üles äratada. Järgnev toimib ka siis, kui oled hoopis ise liiga kauaks „tukkuma jäänud“ ja tahad printsi uuesti aktiveerida.

Vahel juhtub, et mõlema osapoole jaoks täiesti ilusti alanud suhtlemine on mingil põhjusel katkenud. Vahel võivadki põhjuseks olla välised asjaolud ning siis on sul võimalik ennast õigesti mehele meelde tuletada ja oma „uinunud prints“ üles äratada. Järgnev toimib ka siis, kui oled hoopis ise liiga kauaks „tukkuma jäänud“ ja tahad printsi uuesti aktiveerida.

Vahel jaht katkeb. Loomulikult on meie suhtesse meelitamiseks oluline, et saaksime sind hingeldades, jälitades, üle kavaldada püüdes ja takistustest läbi murdes jahtida. Ometi on meis olemas ka lapsemeelne pool (kohati väga hästi arenenud) ning oleme mingil seletamatul põhjusel keskendunud teistele tegevustele. See ei tähenda alati, et oleksime su lõplikult unustanud. Vahel on vaja vaid väikest tõuget, et uuesti hammas verel su järele sööstaksime.  

Kadumised ja pausid. Ajutist pausi tuleb eristada lõplikust ärakadumisest. Meest uuesti aktiveerida on võimalik reeglina vaid siis, kui ta pole sind tegelikult tundma õppinud ning suhtlemine on katkenud mingil välisel põhjusel (ühe osapoole ärasõit, piiratud suhtlemise võimalused jne). Kui oled aga mehele korduvalt peale käinud, et ta sinuga suhtleks, kuid tegevusi ei järgne, siis pole tegemist ajutise huvi puudumisega.

Prints on nagu väike poiss. Kui tegemist on pausiga, tuleb meid „üles äratada“ väga läbimõeldult ja targalt. Olukorda võib võrrelda magava poisi äratamisega. Kui seda teha järsku ja pealetükkivalt, siis ehmatame ja hakkame vastikult käituma. Võime su oma peas klammerdujaks tembeldada ning passiivseks muutuda ka ainuüksi ühe vale ühenduse võtmise katse tagajärjel. Soovitan igal juhul esialgu vältida otsekontakti loomist.

Äratamine läbi muutuse. Parim viis ennast meelde tuletada on teha seda mõne oma elus toimunud muutuse „varjus“. Näiteks muuda oma staatus FB-s „Single“–ks (ka siis, kui sul see enne välja toodud polnud), või lisa endast uued fotod. Ideaalne, kui valid välja mõned seksikamad pildid fotograafi juures tehtud fotodest. Oluline on, et see piisavalt tähelepanu ärataks ning su prints neid märkaks.

Aktiveerimine tuttavate kaudu. Üheks väga hästi toimivaks printsi aktiveerimise võimaluseks on selle tegemine sinu ja tema ühiste meestuttavate kaudu. Reeglina piisab, kui mõnega neist veidi tihedamalt suhtlema hakkad (kirjavahetus, kommenteerimine) või isegi sõbralikult pisikese flirdiga kohtamas käid. Kui meid sinu tohutu veetlus siiani liikuma ei pannud, siis kaotusehirm ja võistlusmoment teevad seda kindlasti.

Pisiasjade suur mõju. Selleks, et ta sinu peale uuesti mõtlema hakkaks, pole vaja tervet linna su plakateid täis kleepida. Pigem on tasub näiteks kasutada MSN nime järel olevaid tekste, mis ta liikuma panevad. Näiteks „Pakkumised õhtuks oodatud…“, „Nüüd tagasi ja vaba…“, „Täiesti meeletu seiklus…“. Kui me näeme, et sellise tekstiga sisse logid, siis paratamatult hakkame su peale mõtlema ja kui meil vähegi huvi on, võtamegi ise ühendust. 

Vale SMS. Vahel on õnnestunud tüdrukutel ennast meelde tuletada ka SMS sõnumiga, mis on justkui ekslikult saadetud. Näiteks saadad talle SMS-i: „Ahvatlev pakkumine, aga olen täna kinni“. Hiljem järele „Oi, Sorry. See polnud sulle :)“. Seda võib teha, kuid eeskätt siis, kui muu ei aita. Kui sa näed, et ta on olnud sees nii FB-s kui MSN-is, siis oleks selline asi ilmselge overkill. 

SMS späm. Teatud olukordades on toiminud ka SMS sõnumi saatmine, mille puhul uinunud printsile jääb mulje, et ta on vaid üks paljudest sõnumi saajatest. Näiteks kirjutad „Tere, sõbrad! Olen tagasi Eestimaal. Elus, terve ja valmis seiklusteks”.:) Samas soovitan ka seda kasutada eeskätt siis, kui kutt on FB ja MSN-i kasutamisel väga passiivne või mingil põhjusel ei kasuta neid üldse.

Üritusele meelitamine. Paljudel juhtudel on toiminud ka see, kui mõni teie ühistest tuttavatest meelitab printsi üritusele, kuhu kavatsed minna. Loomulikult toimib ka vastupidine ja sa lihtsalt „kutsud“ ennast samale üritusele, kuhu tema läheb. Kui tahad aktiveerida meie ürgseid huvi tekkimise mehhaanikaid, on hea, kui lähed sinna sõbralikult koos mõne teise atraktiivse kutiga – see toimib enda „meelde tuletamiseks“ väga hästi.

Kui prints hakkab ärkama… Kui proovid kõike eelnevat, siis on tõenäosus väga suur, et prints veidi aktiivsemaks muutub ja vaikselt unest „üles ärkab“. Hoiatus! Sa ei ole veel võitnud ta täielikku huvi – mängi nüüd oma kaardid õigesti. Kui ta liigutama hakkab, siis ole ükskõikne ja passiivne ning ära talle kohe vasta. Reageeri alles ta kolmandale või äärmisel juhul teisele pöördumisele. Sinu suhtumine tema suhtes peaks ütlema „ma pole eriti huvitatud, aga kui pingutad ja midagi head välja pakud, võib vaadata…“. :)

Meie aktiivsuse reeglid. Kui sa meis huvi äratad, siis suhtleme sinuga igal juhul ja siin ei ole erandeid. Meil pole tegelikult kunagi „kiire“, „liiga palju tööd“, „keeruline koolis“, „raske trennis“ – need kõik on mõttetud vabandused. Kui sind märkame, lendad meie peast läbi. Juhul, kui meil sinu vastu huvi on, siis me igal juhul kirjutame sulle midagi või helistame. See on kindel. Meie huvi kasvab, kui näeme, et sinu jaoks pole meiega suhte arendamine sugugi elu ja surma küsimus. Ära üldse ürita ennast vastupidises veenda!

Lepi tegelikkusega. Kui mees tõesti huvi üles ei näita, siis võib asi olla lihtsalt selles, et praegusel momendil ta ei olegi sinust eriti huvitatud. Ütlen ausalt, et sellel pole mitte mingisugust tegemist sellega, kui hea sina naisena või inimesena oled. Vahel me ei taha/suuda/julge naisega suhtlemist jätkata väga erinevatel põhjustel. Sellega tasub lihtsalt leppida ning keskenduda teistele printsidele. 

Kui ikka veel kummitab. Kui su prints sind häirivalt kummitab ja tahad talle meeletult palju öelda, siis soovitan kirjutada kiri. Kirjuta näiteks e-mail, millesse paned sisse kõik oma pahameele, küsimused, arusaamatuse ja ettepanekud. Ole põhjalik ja vala kõik võimsalt endast välja. Seejärel saada see kiri ära, aga mitte mingil juhul talle, vaid ainult endale! Las see istub su postkastis, sest hiljem lihtsalt naerad selle üle. Kui oled eelnevat proovinud, siis ei vääri ta kindlasti sellist kirja. Küll aga tunned ennast lihtsalt paremini.

Südame kaaperdus. Väga tihti võib juhtuda nii, et kättesaamatu unistuste prints muutub su mõtetes veel vingemaks ja ihaldusväärsemaks kui ta oma parimate võimete piires päriselus olla suudaks. Seega ära muretse ja oska lisaks emotsionaalsele mõtlemisele endasse ka pisut loogikat süstida. Elu plaanis on sellised armumised ja ootamised väga väikese tähtsusega ja õige peatselt võid avastada ennast seda pigem naerupahvaku saatel meenutamast.

 

Elu on palju lihtsam, kui näed seda sellisena, nagu see tegelikult on. Proovi ära see, mida saad teha, ja ära hakka põdema ning pead valutama selle pärast, mis enam sinu kontrolli all pole.

 

Buduaarile Villult

 


PS! Kui sulle see lugu meeldis, siis uuri lähemalt ka Villu Parveti raamatut “Seks, vein ja kutsikad”.

Sarnased artiklid