Villu Parvet: printsess Ülepingutaja

Villu Parvet: printsess Ülepingutaja

Meie salapärased kadumistrikid peale paari kohtamist ei ole tegelikult seotud sellega, et sõjaväepolitsei meid kätte sai, furgooni alla jäime või igaveseks Soome ehitajaks läksime. Tihti on põhjus sinu käitumises – soovid sa seda tunnistada või ei. Ka asju põhimõtteliselt õigesti tehes võid vahel üle pingutamisega kõik ära rikkuda.

Meie salapärased kadumistrikid peale paari kohtamist ei ole tegelikult seotud sellega, et sõjaväepolitsei meid kätte sai, furgooni alla jäime või igaveseks Soome ehitajaks läksime. Tihti on põhjus sinu käitumises – soovid sa seda tunnistada või ei. Ka asju põhimõtteliselt õigesti tehes võid vahel üle pingutamisega kõik ära rikkuda.

Printsess Bitch. Tead, et meestele ei tohi olla liiga kättesaadav. Tore. Aga palun tee seda mõistlikult. Ära unusta, et ka teine äärmus on ohtlik! Näiteks käitud meiega üleolevalt ja ükskõik kui siiraid lähenemiskatseid teeme, viskad pea kuklasse ja ütled: „Räägi mu käega, sest mina ei kuula,“ siis kustutad lõpuks ka kõige püüdlikuma kuti huvi.

Kalasilmadega printsess. Osad naised suudavad vaadata pilguga, milles on justkui lõputu tühjus ning milles ei paista absoluutselt mitte ühtegi emotsiooni. Tunnete esilekutsumiseks on vaja tundeid, ei piisa ainult mehe mitmesekundilisest jõllitamisest. Kui sellise pilguga meid piidled, siis tundud nagu õudusfilmi peategelane või tülpinud striptiisitar.

Lonkav printsess. On naisi, kes näevad teatud poosis istudes või fotol poseerides välja väga ilusad ja ihaldusväärsed. Ometi langeb see kõik tuhandeks killuks, kui nad kõndima ja liigutama hakkavad. Sa ei tohi kaotada kontakti oma kehaga – tunneta, mida su keha teeb, kui ennast liigutad. Ilusast kehast pole kasu, kui see „juhib ennast ise“.

Pahur printsess. Võib-olla oled endale meelde jätnud, et mehele ei tohi välja näidata liigset huvi. See kõik käib aja kohta, kui juba suhtlete. Kui oled enne seda tülpinud, stressis, närvilise, uinuva, ärritunud näoga, siis võid kindel olla, et hilisema suhtlemise pärast pole vaja muretseda. Seda lihtsalt ei tule.

Printsess Igavene Tiinekas. Meil on meestena välja kujunenud mitmeid fantaasia-naiste kehastusi, kellesarnased tüdrukud ilmselgelt „müüvad“ ja tähelepanu äratavad. Näiteks kahe patsiga väike tüdruk, meditsiiniõde, seksikas ettekandja, tantsutüdruk jne. Järgi neid, kui oled õiges vanuses. Kui lähened juba neljakümnele, oska hoogu pidada.

Pornoprintsess. Osad naised on kuulnud, kui tähtis on seksikalt ja ligitõmbavalt riietuda. Väga hea, aga jäta palun midagi meie ettekujutusele ka. Liigne rindade ja jalgade paljastamine teeb su odavaks ning võid kindel olla, et suhtleme siis sinuga vaid ühel viisil „romantilistel“ eesmärkidel.

Vupliprintsess. On väga erutav, kui naise riietuse läbi on aimata ta aluspükste ääred, kuid seda siiski ainult seksikate aluspükste puhul. Mitte-seksikaks peame kõiki variante, mis on suured nagu vanaema nailonpesu või laste mähkmed. Kuskilt lähevad piirid ja me ei pea neid alati nägema

Klounimaskiga printsess. Kui su meik meie riiete külge jääb, siis on seda ilmselgelt liiga palju. Samuti ei meeldi meile reeglina väga ebaloomulikku värvi huuled või silmad – siis tundud pigem nukuna, mitte elusa naisena. Sama on lõhnastamisega – palun ära püüa meid lämmatada.

Printsess Kinky. Meile meeldivad küll päevitusrandid – eriti alakehal, kuid ka siin ei saa liiale minna. Kui oled päevitanud endale jalga suured Bridget Jones-i alukad, siis pigem kaota need randid. Enamik mehi seostab sind siis paljasjalgse pärismaalasega, kes on lasknud ennast igas mõttes käest ära.

Hr Printsess. Meestele meeldivad poisilikud tüdrukud hobusesaba, t-särgi ja teksadega. Ometi ei saa sa muutuda täielikult meheks. Sa pead ikkagi olema hoolitsetud, meigitud ning käituma sellises riietuses naiselikult. Vastasel juhul hakkamegi sind lihtsalt oma kamba liikmeks pidama, sõber!

Näljutatud printsess. Üks asi on see, et käid pidevalt trennis ja jälgid oma söömisharjumusi paremasse vormi saamiseks. Samas karda ka liigset kõhnumist – see on meie jaoks sama hull kui täielikult ülesöönud naine. Kondised naised jätavad meile sõltuvushäiretega ebaseksika monstrumi mulje.

Mutistunud boss-printsess. On edukaid naisi, kes justkui kardaks, et kaotavad tõsiseltvõetavuse ilusa välimuse tõttu. Nad panevad end vahel riidesse ülimalt tagasihoidlikult ning mutilikult. Ära tee seda – me ei taha lihtsalt, et sa meid kamandama hakkad, välja näha võid ikkagi seksika kiisuna.

Printsess Vanemuurija. Kui tead, et vestluse käigus on oluline küsimusi küsida ja mehele keskenduda, siis ei saa ka sellega hulluks minna. Kui vastad igale mehe küsimusele üli-lühidalt ja küsid kohe küsimuse vastu, tundub see pigem võitluslik ülekuulamine kui normaalne vestlus. 

Telefonivihkaja printsess. Ei ole sellist reeglit, et sa mitte iialgi mitte mingil juhul mehele helistada ei tohi. Kui sul on hea põhjus (ja tõesti reaalne põhjus), siis helista talle ootamatul ajal ja räägi enesekindlalt. Olulisem kui helistamise fakt on see, kuidas sa talle telefonis asju ütled. Müüb konkreetsus, enesekindlus ja piisav ükskõiksus.

Nunnutaja printsess. Kui keegi on sulle kunagi öelnud, et sul on nunnutades väga ilus hääl, siis ei tasu ka sellega liiale minna. Enamasti meile ei meeldi, kui räägid meiega samasuguse hääletooniga nagu loomade või väikeste lastega rääkides. Väga tihti on palju lihtsam hakkama saada ilma liigse tsirkuseta.

Tõsiste teemade printsess. Kindlasti on kasulikum kohtamistel rääkida pigem mehest kui sinust. Samas ei tohi see muutuda liiga isiklikuks ülekuulamiseks. Teemade valik peab olema eelkõige kerge: tema esimene auto, lemmikseriaal, eelistatud bändid, loomad, linnud ja sport, mitte aga eelnevate suhete nimekiri, palk ja terviseprobleemid.

Printsess Tarkpea. See, et statistiliselt leiavad endale püsisuhte kaaslase väiksema IQ-ga naised, ei tähenda absoluutset lollide võidukäiku. Meile meeldivad väga teravmeelsed, taibukad ja arukad tüdrukud. Kui sa oled tark, siis kasutada oma aju näiteks eeskätt meie mõõdukaks ja armsaks tögamiseks, mitte ära oksenda välja kõiki fakte, mida tead.

Õhku ahmiv printsess. On alati hea kuulda naise suust komplimente. Ometi muutub see pigem vastumeelseks, kui naine imetleb absoluutselt kõike, mis meiega seondub. Sa pead suutma iga komplimenti põhjendada. Lihtsalt ümmardamine jätab väga võltsi mulje ning pigem paneb meid tundma end alaväärsena.

„Hõkk…Musume“ Printsess. Meile meeldib, kui käitud seksikalt, aga ka sellel on piirid. Ära püüa meid ise suudelda (eriti, kui oled purjus), ära aja kätt püksi ja ära ole liiga väljajagava hoiakuga – eriti avalikes kohtades. See muudab su koheselt odavaks ning lämmatab meie jahtimise soovi.

Ligiajaja printsess. On igati normaalne, kui ise mehele lähened. Aga äärmiselt oluline on, et sa ei jätaks sellist muljet nagu tüüpiline mees, kes naistele läheneb. Ära kasuta klišeesid (Kas ma tunnen sind? Kas sa tahad tuttavaks saada? Kas sa käid siin tihti?). Ole kavalam ja tee seda pigem möödaminnes.

Printsess Ülemõtleja. Kui näed näiteks, et mees rääkis eelnevalt mingi naisega, siis ei tähenda see veel õnnelikku abielu. Ära karda, kui sa pole oma tippvormis välimusega – kõik sõltub palju enam su suhtumisest. Pole probleemi, kui lähenete meestele ka suuremas naistekambas, ka nii on vahel väga lahe tutvusi luua. Tihti on piirangud vaid su peas.

 

Alati saab paremini. Mida targemalt käitud, seda rohkem avastad väikseid konni (keda nimetatakse ka printsi-kandidaatideks) enda järel hüppamas.

 

 

Villu