Villu Parvet: printsi (südame) vallutamine

Villu Parvet: printsi (südame) vallutamine

Hea mehe saamine on võrreldav sõtta minekuga. Selles kasutatakse erinevaid relvi ja ei anta just palju armu. Kui mees on sihikule võetud, tuleb võidelda targasti ja julgelt – lisaks sellele, et pead vallutama printsi südame, on sul vaja purustada ka oma konkurendid :).

Hea mehe saamine on võrreldav sõtta minekuga. Selles kasutatakse erinevaid relvi ja ei anta just palju armu. Kui mees on sihikule võetud, tuleb võidelda targasti ja julgelt – lisaks sellele, et pead vallutama printsi südame, on sul vaja purustada ka oma konkurendid :).

 

Sõjastrateegia. Emotsionaalselt käitudes unustad sageli ära toimiva suhtlemisstrateegia. Näiteks haarad liiga sageli telefoni ja helistad mehele, või saadad talle peale kohtumist kohe paar sõnumit. See võib naiselikult tunduda „nii õige“ ja põhjendad ka selle endale ära. Samas on sageli vaja mõelda hoopis loogiliselt ja mitte unustada oma strateegiat.

 

Sõja algus. Esimesed kohtamised on eriti olulised. Võid olla ideaalne naine, kuid kui prints sellest aru ei saa, siis sul ei teki lihtsalt võimalust edasiseks. Tean, et tundun labane, kuid ka parimad naised tõmbavad kõigepealt mehe ligi oma välimusega ning seovad alles siis ta ära mõistuse ja iseloomuomadustega. Keha, siis aju. Mitte vastupidi!

 

Raske õppustel, kerge lahingus. Suur töö tehakse ära varem ja eeskätt oma välimusega (see on labane, aga nii on). Meestele meeldib korras välimus ja vormis keha. Oluline pole niivõrd meeletu rahakulutamine, kuivõrd on küsimus sinu valikutes ja motivatsioonis. Hoolitsetud välimus aitab karmis lahingus palju.

 

Ära mangu alistumist. Ükski mees ei aktiveeru sinuga suhet looma sinupoolse mangumise tulemusena. Ära looda, et saad ta endale, sest „sina teda meeletult ja kõige rohkem üldse vajad“. See peletab mehe eemale ning ta arvab, et „naine muutus järsku väga imelikuks“. Klammerdumine on automaatne alistumine ja mees jääb teistele.

 

Kokkupõrked. Kui mehega kohtud, siis sõltub edasine suhtlus äärmiselt suurel määral sinu käitumisest. Võid olla superhea suhtematerjal, kuid kui käitud valesti, siis on tagajärjeks ikkagi vääritu hõbemedal. Suhteni jõudmiseks ei piisa hurmavast isiksusest, kui oma käitumisega kõik ära rikud.

 

Lahingureeglid. Kui sul on järjest ebaõnnestunud mitme lähisuhte loomine, siis pole viga tegelikult meestes. Viga on tõenäoliselt selles, kuidas sa käitud ja tegutsed. Ilma uute reeglite järgi tegutsemist pole lootust paremaid tulemusi saavutada. Ole valmis oma senist lähenemist muutma, siis muutuvad ka tulemused.

 

Üks kuul võib tappa! Mehega suhtesse jõudmisel saab sageli saatuslikuks üksainus viga, mis võib sinu jaoks tunduda tühine, kuid paneb meid täielikult põdema. Kui mehe ära hirmutad, puudub sul lihtsalt võimalus temaga sealt jätkata, kui „asjad sinu meelest pooleli jäid“. Tunnistan ausalt, et vahel põgeneme lahinguväljalt väga kiiresti.

 

Põhjendamatud ohvrid. Kui lased mehel ennast kohe ära vallutada, võid võrrelda olukorda mõttetute ohvrite toomisega. Esimesel kohtumisel vahekorrani jõudmine ei ole mitte ainult enda petmine, vaid ka labane katse meest koheselt endale meelitada. See ei tööta ja annab valdavalt suhte mõttes vastupidise tulemuse. 

 

Raadiolained. Inimesed edastavad sõnumeid erinevatel sagedustel. Mida rohkem need kattuvad, seda parem on kontakt. See tähendab, et mida rohkematel teemadel on mehel sinuga rääkida, seda suurema tõenäosusega jõuad suhtesse. Kui räägid vaid shoppamisest, pidudest ja rumalate töökaaslaste omavahelisest seksist, on olukord lootusetu.

 

Tunne oma armeed. Mida paremini ennast tunned, seda edukam oled suhteni jõudmisel. See tähendab, et sa pead teadma, kes sa oled, mis on su eesmärgid elus, mis hulluks ajab, mis motiveerib ja hinge soojendab. Võimsaks relvaks mehe võlumisel on Oma Arvamus. Kusjuures mitmed su konkurendid ei ole seda relva veel avastanud.

 

Armasta oma armeed. Mida rohkem armastad ennast seda, lihtsam sul tegelikult on. See ei tähenda, et peaksid olema uhke ja ennasttäis, vastupidi. Kui oled endaga rahul, siis tundud ka meile palju enesekindlam, rahulikum ja veetlevam. Sinusse on väga raske (loe: praktiliselt võimatu) armuda, kui sa ise ennast piisavalt ei armasta.

 

Ära kahtle. Kui sul on midagi, mis sind ennast enda juures häirib, kipud seda tavaliselt rumalalt palju võimendama. Me isegi ei märka sageli seda osa sinust, mille pärast põed, küll aga tajume koheselt su põdemist. Ole enda üle uhke sellisena, nagu oled ja sul on kordades suurem tõenäosus olla printsi vallutamisel edukas.

 

Ära tagane plaanist. Mitmed naised on mehega suhtlema asumisel varmad oma päevaplaanid ära muutma ning neil on mehe jaoks kohe aega, kui mees soovib. See on viga. Ära kustuta oma plaane mehe pärast täielikult ning keera sõbrannadele, trennile ja tööle selga, pigem mahuta mees plaanidesse. Nii on meie huvi palju suurem.

 

Hoia kindlat liini. Kui päris esmane tutvus on möödas, siis meeldib meile kindlasti see, kui naine suudab enda eest seista ja vahel meile vastandub. Iseendaks jäämine on sama oluline kui teadmine, kes sa oled. Väga sageli kasvab meie huvi oluliselt, kui tunneme, et oled eraldi isiksus, kes kaugeltki mitte kõigega koheselt ei nõustu.

 

Otselasud. Paljudele meestele meeldib, kui oled otsekohene ja sirge jutuga. See on kohati veidi ebanaiselik, kuid seda tasub harjutada. See ei tähenda, et peaksid esimesel kohtamisel küsima „Noh, tuleb suhe või ei?“, väldi pigem keerutamist ja kui sa millelegi vastust ei tea, ütle see ausalt välja. Peaasi, et see pole nii enamike küsimuste puhul :). 

 

Keelatud relvad. Naised suudavad kasutada veetlevaid võtteid, näiteks nagu tähelepanu suunamine oma dekolteele, jalgade näitamine kleidi alt, seksikas kõndimine või istudes jala üle teise tõstmine. Nii toimides vajutad teatud nuppudele, mis panevad meid sind tahtma. Ära ainult sellega liiale mine, sest verd jätkub korraga ainult ühe pea jaoks :).

 

A-pomm. Kindel viis sujuma hakanud tutvus selle esimestel kuudel hävitada, on mehele armastuse avaldamine. Selles on midagi nii julmalt kohustavat, paanikat tekitavat ja tõsist, et enamasti lihtsalt põgeneme. Ära pigem üldse seda ise esimesena ütle, sest pärast on sind raske aidata, kui räägid „Issand, ta ei öelnudki mulle sama vastu!“.

 

Lahinguväljal. Anname sulle oma peas hinnangu mõne sekundiga. Sinu riietuse järgi võime su kiiresti ära liigitada ning sinust ka vastavalt mõtlema hakata. Lisaks hoolitsetusele hinda ka konkurentsi. Pole paha olla julge, eristuda ja silma torgata (seksikad mütsid, teistmoodi ehted, sallid, prillid jne). Iga suhe algab esimesest pilgust.

 

Kordusrünnakud. Kui sul on riietus, mis on hästi toiminud, kasuta seda veel. On hea, kui sul kujunevadki välja komplektid hästi kokku sobivatest asjadest. Ilmselt veelgi suurem kasu sellest on positiivne mõju sinu enesekindlusele – kui oled tõestanud, et mingi vorm on „killer“, siis tunned end selles veel seksikamana. 

 

Järgmine horisont. Ära kunagi unusta järgmist taset ja seda nii mehega suhtlemisel edasi liikudes kui ka iseenda puhul. Kui oled hea naine, siis ongi sul täielik õigus saada endale väga hea mees. Samuti ära unusta mõelda, mis on sinu enese arengus järgmine tase. Mõtlemisest oleneb palju ja seda õigesti tehes muudad ka mehe suhtumist sinusse.

 

See lugu ei tähenda, et mehed valiksid naisi. Võib-olla on sellest lihtsalt pisut abi mehe vallutamisel, kelle sina ise oled oma sihikule võtnud :).

 

 

Villu